the-great-inuk 16.04.15, 22:47 Mainstreamu Allahu Akbar!! QM !! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
the-great-inuk Re: Logika 16.04.15, 22:56 Powyższa wiadomość była z naziołkowego pisma... Allahu Akbar !! QM !! Odpowiedz Link
the-great-inuk Re: Logika 17.04.15, 08:41 Poderżną mi gardziołko, czy nie poderżną? Staram się nie wychodzić z domu! Ale wczoraj musiałem się udać do banku, sprawdzić o ile znowu skrócili moją rentę! Wszędzie było pełno ciemnych muslimów. Cały czas byłem zajęty jedną myślą: Poderżną mi gardziołko, czy nie poderżną? Oto jest pytanie! Allahu Akbar!! QM !! Postscriptum Żądam PEGIDY w każdym mieście! Niezależnie od rykoszetów mogących zaszkodzić niemieckim obywatelom: Herr Christianowi (Dawniej Krzysiek) Herr Zbyfauchowi Allahu Akbar !!! QM !!! Odpowiedz Link
the-great-inuk Donosili o Genocidzie 17.04.15, 10:10 na Chrześcijanach przez moslemów! Donosili o Genocide na Chrześcijanach przez moslemów! (Inne znane słowo jest zarezerwowane i pod ochroną Copyright !!!) Na łodziach na morzu w drodze do Europy Chrześcijańskiej... Sami sobie winni! Nie trza prowokować naszych braci! Allahu Akbar !! QM !! Odpowiedz Link
the-great-inuk Re: Donosili o Genocidzie 17.04.15, 10:22 Jakaś gazeta rozpowszechnia niesprawdzone plotki o naszych braciach! Allahu Akbar !! QM !! Postscriptum Muzułmaństwo należy do Europy, a szczególnie do Niemców! Odpowiedz Link
the-great-inuk Instytut Polski w Poznaniu 17.04.15, 12:18 Szukałem i nie znalazłem... Nic dziwnego, że Herr Skarżypyta, jako wielbiciel Instytutu, był zmuszony wyemigrować do Niemców w poszukiwaniu Instytutu Polskiego... A dlaczego Herr Skarżypyta ze swoim olbrzymim zasobem doświadczeń zdobytymi w Niemczech, nie zorganizuje w Poznaniu Instytutu Polskiego? Alternatywnie, jako obywatel niemiecki, mógłby w Poznaniu, swoim mieście rodzinnym, zorganizować Instytut Niemiecki... Allahu Akbar !! Odpowiedz Link