16.04.15, 22:47
Mainstreamu

Allahu Akbar!! QM !!
Obserwuj wątek
    • the-great-inuk Re: Logika 16.04.15, 22:56
      Powyższa wiadomość była z naziołkowego pisma...

      Allahu Akbar !! QM !!
      • the-great-inuk Re: Logika 17.04.15, 08:41
        Poderżną mi gardziołko, czy nie poderżną?

        Staram się nie wychodzić z domu!

        Ale wczoraj musiałem się udać do banku, sprawdzić o ile znowu skrócili moją rentę!

        Wszędzie było pełno ciemnych muslimów.

        Cały czas byłem zajęty jedną myślą:

        Poderżną mi gardziołko, czy nie poderżną?

        Oto jest pytanie!

        Allahu Akbar!! QM !!

        Postscriptum

        Żądam PEGIDY w każdym mieście!

        Niezależnie od rykoszetów mogących zaszkodzić niemieckim obywatelom:

        Herr Christianowi (Dawniej Krzysiek)

        Herr Zbyfauchowi

        Allahu Akbar !!! QM !!!
        • the-great-inuk Donosili o Genocidzie 17.04.15, 10:10
          na Chrześcijanach przez moslemów!

          Donosili o Genocide na Chrześcijanach przez moslemów! (Inne znane słowo jest zarezerwowane i pod ochroną Copyright !!!)

          Na łodziach na morzu w drodze do Europy Chrześcijańskiej...

          Sami sobie winni!

          Nie trza prowokować naszych braci!

          Allahu Akbar !! QM !!
          • the-great-inuk Re: Donosili o Genocidzie 17.04.15, 10:22
            Jakaś gazeta rozpowszechnia niesprawdzone plotki o naszych braciach!

            Allahu Akbar !! QM !!

            Postscriptum

            Muzułmaństwo należy do Europy, a szczególnie do Niemców!
    • the-great-inuk Instytut Polski w Poznaniu 17.04.15, 12:18
      Szukałem i nie znalazłem...

      Nic dziwnego, że Herr Skarżypyta, jako wielbiciel Instytutu, był zmuszony wyemigrować do Niemców w poszukiwaniu Instytutu Polskiego...

      A dlaczego Herr Skarżypyta ze swoim olbrzymim zasobem doświadczeń zdobytymi w Niemczech, nie zorganizuje w Poznaniu Instytutu Polskiego?

      Alternatywnie, jako obywatel niemiecki, mógłby w Poznaniu, swoim mieście rodzinnym, zorganizować Instytut Niemiecki...

      Allahu Akbar !!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka