Dodaj do ulubionych

Lepszy Polski Kult Jednostki Kaczora

27.10.17, 06:15
Aniżeli

Realne, rzeczywiste rządy kilkuset osobowych zaścianków z Libanu...

Ludność autochtońska w takim układzie nie ma żadnych szans na przeżycie!

Chciałbyś w takim sąsiedztwie żyć?

Kaczor na Wodza Europy! Nie tylko Polski!

Żądam Wyszehradu dla całego Jewrosojuzu!

Moja cała nadzieja w Wodzach Wyszehradu!
Obserwuj wątek
    • the-great-inuk Re: Lepszy Polski Kult Jednostki Kaczora 27.10.17, 06:41
      Oto właściwy Wódz z jajami

      znający mentalność ajśmanowską swych Rodaków!

      Wykastrowane niemieckie sądownictwo z wykastrowanymi niemieckimi policjantami nie mają najmniejszej szansy!

      Dla gości z Orientu to prawdziwy Raj, lepiej aniżeli u Allaha!

      Together, we will make Germany impotent again!

      Ot, co!
    • the-great-inuk Bush: "Mission Accomplished" 27.10.17, 07:17
      https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT2b5DxYhaQq0369kcxKutSaIZ7CUIxqHHl-KAKSM1PjHLhEPVI

      Pierwsza osoba od lewej, z kapturem, to dabelju Bush!

      Bush: "Mission Accomplished"

      Jemu świat zawdzięcza obecny chaos w świecie.

      Świętej Pamięci Wielki Wódz Narodu Irańskiego znał doskonale Ajśmanowską mentalność swoich Rodaków!

      Pod jego rządami żyło w Iraku kilka mil. chrześcijan od tysięcy lat!
      • the-great-inuk Sprostowanie (Oczywiście Iraku! nie Iranu) 27.10.17, 07:24
        the-great-inuk napisała:

        > https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT2b5DxYhaQq0369kcxKu tSaIZ7CUIxqHHl-KAKSM1PjHLhEPVI
        >
        > Pierwsza osoba od lewej, z kapturem, to Dabelju Bush!
        >
        > Bush: "Mission Accomplished"
        >
        > Jemu świat zawdzięcza obecny chaos w świecie.
        >
        > Świętej Pamięci Wielki Wódz Narodu Iraku znał doskonale Ajśmanowską mentalność swoich Rodaków!
        >
        > Pod jego rządami żyło w Iraku kilka mil. chrześcijan od tysięcy lat!
    • the-great-inuk Viktor Orbán 27.10.17, 07:44
      To jemu lud węgierski zawdzięcza spokój w swoim własnym kraju!

      Prostemu ludowi Jewrosjuz jest tak potrzebny, jak wrzód na dupie!

      Cui bono wojna w Syrii?

      Węgry dla Węgrów!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka