Dodaj do ulubionych

Czy NAD...

12.01.03, 18:58
Czy NAd np. CD521 to dobry wybor dla poczatkujacego audiomaniaka....
wiele slyszalem o NAD'ach i chcialbym sie upewnic..
dzieki za kazda odp

3majcie sie

rumi
Obserwuj wątek
    • Gość: soso Re: Czy NAD... IP: 195.41.66.* 14.01.03, 07:24


      NAD 521 to doskonaly wybor jakkolwiek polecalbym raczej nowsza wersje: 521i
      (improved?), ktora ma zamiast przetwornika jednobitowego 20 bitowy. Daje to
      bardziej muzykalne brzmienie. Ale mozna takze powiedziec 'co kto lubi'. Sa
      entuzjasci przetwornikow jednobitowych :-) Obie wersje nominalnie kosztuja tyle
      samo choc prawdopodobnie zchodzacy z rynku 521 mozna dostac za psie pieniadze,
      przy odrobinie szczescia oczywiscie.
      Duzo lepszy choc wyraznie drozszy jest 541i. Lepszy przetwornik, 24-bitowy i
      filtr HDCD!!!
      Oba jednak sa tak mocne, ze kompletujac tani zestaw NAD beda z pewnoscia
      najsilniejszym jego punktem. Bardzo dobre odtwarzacze choc tradycyjnie marnie
      wygladajace i z potwornymi pilotami. NAD!


      pzdrw

      soso
      • Gość: Heniek Portier Re: Czy NAD... IP: *.uk.oracle.com 14.01.03, 12:32
        Gość portalu: soso napisał(a):

        > najsilniejszym jego punktem. Bardzo dobre odtwarzacze choc tradycyjnie marnie
        > wygladajace i z potwornymi pilotami. NAD!
        Dobrze, ze pilotem od wzmacniacza mozna sterowac CD - bo ten od CD to
        faktycznie brzydactwo.
        • Gość: rumi Dzieki IP: Hilton* / 172.25.8.* 14.01.03, 21:38
          Dzieki chlopaki !!
          3majcie sie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka