Gość: Abs IP: *.bmj.net.pl 08.05.03, 14:13 Czy jest możliwe "przepisanie" filmów 8 mm na CD lub taśmę VHS; ew. gdzie? Abs Ender. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pk Re: 8 mm/CD IP: 212.87.17.* 09.05.03, 10:46 Owszem. W Warszawie zakład jest w Al. Niepodległości kilka kroków na południe od skrzyżowania z Rakowiecką, po wschodniej stronie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Abs Re: 8 mm/CD IP: *.bmj.net.pl 09.05.03, 13:57 Gość portalu: pk napisał(a): > Owszem. W Warszawie zakład jest w Al. Niepodległości kilka kroków na południe > od skrzyżowania z Rakowiecką, po wschodniej stronie. Dziękuję! :) Odpowiedz Link Zgłoś