IP: *.bmj.net.pl 08.05.03, 14:13
Czy jest możliwe "przepisanie" filmów 8 mm na CD lub taśmę VHS; ew. gdzie?
Abs Ender.
Obserwuj wątek
    • Gość: pk Re: 8 mm/CD IP: 212.87.17.* 09.05.03, 10:46
      Owszem. W Warszawie zakład jest w Al. Niepodległości kilka kroków na południe
      od skrzyżowania z Rakowiecką, po wschodniej stronie.
      • Gość: Abs Re: 8 mm/CD IP: *.bmj.net.pl 09.05.03, 13:57
        Gość portalu: pk napisał(a):

        > Owszem. W Warszawie zakład jest w Al. Niepodległości kilka kroków na
        południe
        > od skrzyżowania z Rakowiecką, po wschodniej stronie.

        Dziękuję! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka