Gość: Karolka15
IP: 82.177.8.*
24.08.04, 21:50
Miesiąc temu miałam swój pierwszy raz z moim chłopakiem. Wyszło to wszystko
bardzo spontanicznie. Byliśmy na imprezie, po której on zaprosił mnie do
siebie i tam to zrobiliśmy. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie pękła nam
prezerwatywa. No niestety podobno sie zdarza... Jestem bardzo zakłopotana po
tym zajściu... Pojawiła mi sie dziwna narośl na pięcie. Czy to możliwe, że to
ciąża pozamaciczna??
Bardzo proszę o pomoc, nie mam sie kogo poradzić...