Dodaj do ulubionych

wasze walentynki

14.02.05, 22:59
my z moim kochanym miśkiem daliśmy sobie... siebie. pół dnia przeleżeliśmy w
łóżku i było naprawde cudownie. wiem że był bardzo szczęśliwy i to jest
najlepszy prezent dla mnie. po co komu kwiaty, czekoladki, pierścionki czy
inne materialne rzeczy? oczywiście nie krytykuje tego rodzaju prezentów ale
dla mnie ważniejsza jest bliskość, miłość... to były naprawde udane walentynki
(mimo małego przykrego incydentu). oboje zgodnie stwierdziliśmy że nie
potrzebujemy walentynek żeby pokazać i udowodnić sobie i innym ze sie
kochamy. my robimy to przez cały rok. podrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: _joachim_ Re: wasze walentynki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.05, 23:53
      Wszystkiego dobrego zatem życzę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka