Gość: (Nie)wierna
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
03.11.02, 00:42
Droga Redakcjo !
Mam chlopaka z ktorym jestem od kilku lat, jest nam razem dobrze, jednak ja
raz na jakis czas mam potrzebe sprawdzenia sie i poderwania/flirtowania z
innymi mezczyznami. Jestem atrakcyjna i mam duze powodzenie u mezczyzn,
jednak to ja wszystkim steruje. Czy to nienormalne, ze osoba w moim wieku (26
lat) nie potrafi byc wierna jednej osobie, tylko wciaz musi sie sprawdzac,
czy nadal jest atrakcyjna i interesujaca.