IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 03.11.02, 00:42
Droga Redakcjo !
Mam chlopaka z ktorym jestem od kilku lat, jest nam razem dobrze, jednak ja
raz na jakis czas mam potrzebe sprawdzenia sie i poderwania/flirtowania z
innymi mezczyznami. Jestem atrakcyjna i mam duze powodzenie u mezczyzn,
jednak to ja wszystkim steruje. Czy to nienormalne, ze osoba w moim wieku (26
lat) nie potrafi byc wierna jednej osobie, tylko wciaz musi sie sprawdzac,
czy nadal jest atrakcyjna i interesujaca.
Obserwuj wątek
    • Gość: nicość Re: wiernosc IP: *.pik / *.one.pl 18.11.02, 13:22
      Widzisz nie rozumiesz chyba slowa wierność, zaufanie, a na tym chyba polega
      zwiazek ? w ten sposob pokazujesz tej drugiej osobie i takze sobie, ze Ci na
      niej zalezy. dla mnie jestes pusta, bezksztalta, szukajaca potwierdzenia swojej
      wartosci w najglupszej rzeczy czyli atucie swojej urody, troche to zalosne...
    • Gość: Iwona_27 Re: wiernosc IP: *.rzymowskiego.sdi.tpnet.pl 21.11.02, 14:12
      Wydaje mi się , że tak naprawdę to masz jakieś kompleksy.Gdybyś była całkowicie
      pewna siebie nie musiałabyś się sprawdzać. Ja również lubię jak mężczyźni
      okazują mi zainteresowanie ( a jestem mężatką). Ale zdrada wiąże się z
      głębszymi problemami w Tobie samej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka