commcia Re: parada równości 10.06.06, 14:14 ja bym poszła bardzo chetnie, bo uważam to za sluszna sprawe i więcej takich powinno organizowac sie w Polsce które jest niestety bardzo nietolerancyjnym krajem, a pokazujemy tym nas iloraz inteligencji niestety:| ja mam niesety za daleko i nie da rady... Odpowiedz Link Zgłoś
czarna.pantera.83 Re: parada równości 11.06.06, 12:33 Ja do gejów i lesbijek nie mam nic. Mają takie samo prawo do miłości jak każdy z nas. Sluby też niech biorą. Byleby tylko nie mogli adoptować dzieci. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś