Dodaj do ulubionych

parada równości

10.06.06, 11:39
kto idzie?:P
Obserwuj wątek
    • commcia Re: parada równości 10.06.06, 14:14
      ja bym poszła bardzo chetnie, bo uważam to za sluszna sprawe i więcej takich
      powinno organizowac sie w Polsce które jest niestety bardzo nietolerancyjnym
      krajem, a pokazujemy tym nas iloraz inteligencji niestety:| ja mam niesety za
      daleko i nie da rady...
      • czarna.pantera.83 Re: parada równości 11.06.06, 12:33
        Ja do gejów i lesbijek nie mam nic. Mają takie samo prawo do miłości jak każdy
        z nas. Sluby też niech biorą. Byleby tylko nie mogli adoptować dzieci. Takie
        jest moje zdanie.

        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka