koza31
04.11.04, 17:08
prosze o pomoc ostatnio okazalo sie ze niektorzy czlonkowie naszej wspolnoty
oraz niezrzeszeni w swoich piwnicach wykorzystuja takie odbiorniki pradowe
jak lodowki i zamrazarki czy jest to dopuszczalne czy sa przepisy regulujace -
zabraniajace korzystania z takich odbiornikow w pomieszczeniach piwnic
prosze o odpowiedz na forum z gory bardzo dziekuje