Dodaj do ulubionych

DOTACJE UNIJNE

29.08.05, 09:26
Czy wiecie jak pozyskac badz gdzie sie dowiedziec czegos w sprawie dotacji
unijnych dla wspolnot mieszkaniowych? Mieszkamy w zabytkowej kamienicy w
historycznej czesci miasta...
Obserwuj wątek
    • olszaa Re: DOTACJE UNIJNE 29.08.05, 09:34
      Nie drażnij tygrysów! ;)

Wpisz w wyszukiwarce, tu na wspólnotach dotacje i znajdziesz kilka linków.
      A ja cytując dobuda ( niezastąpionego :) ):
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=523&w=24636024&a=24636590
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=523&w=20881233&a=21084158
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=523&w=25790547&a=25947692

:)
      • de_la_hoya Re: DOTACJE UNIJNE 29.08.05, 10:28
        Dzieki!

Tak zajela mnie sprawa odwolania zarzadu i firmy administrujacej ze nawet nie
        pomyslalam aby uzyc wyszukiwarki na tym forum i do tego celu hahaha To forum
        jest fantastyczne, jak sie okazuje nie tylko nasza wspolnota trafila na debili i
        w sumie nie dzieje sie u nas tak zle bo jak czytam inne posty to az mi skora
        cierpnie...

Mam nadzieje ze cos mi sie uda zalatwic w przyszlym roku ale najpierw jak
        wiadomo musimy pozbyc sie nieuczciwego Zarzadu...

Pozdrawiam
          • de_la_hoya Re: DOTACJE UNIJNE 29.08.05, 23:05
            hahaha jestem tak zakrecona przez ta cala walke z naszym zarzadem wspolnoty ze
            dalabym sobie wszystko uciac ze mamy rok 2006...

nie wiesz moze gdzie mozna znalezc tresc uchwaly ktora w jednym dokumencie
            odwoluje stary i powoluje do zycia nowy zarzad?
            znalazlam na stronie rzeczpospolitej uchwale odwolujaca i powolujaca ale jak to
            po ludzku polaczyc zeby bylo zgodne z prawem? Chyba leczy mnie prawnik, i zeby
            bylo smieszniej za moje wlasne, prywatne pieniadze ale jak walczyc to po calosci!
              • de_la_hoya Re: DOTACJE UNIJNE 30.08.05, 00:14
                ja to moge polaczyc, mimo ze ukonczylam studia wyzsze ;) ale zastanawiam sie
                poprostu czy obecny zarzad jak zobaczy co mu przygotowalam nie bedzie jakos sie
                czepial ze to niezgodne z prawem taki tekst uchwaly, ze brakuje powolania sie na
                jakis przepis... cokolwiek

lepiej dmuchac na zimne

swoja droga nie posadzaj ludzi o to ze sa debilami tylko dlatego ze zadaja
                pytania... jak sie czegos nie jest pewnym to sie zadaje pytania, dla Ciebie moga
                byc one glupie ale dla osoby bez "aplikacji prawniczej" juz glupie nie sa...
                poza tym forum jest takze po to aby poszerzac swoja wiedze i dowiadywac sie
                madrych i konkretnych rzeczy a nie wysluchiwac od wszystkowiedzacych (czytaj: od
                Ciebie) ze jest sie takim czy siakim...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka