grazynap4
17.01.03, 20:42
Mam suke ponad 16-letnia.Kilka miesiecy temu zmienilam jej diete,bo
przeczytalam,ze psu nie nalezy dawac kaszy.Zaczelam gotowac z ryzem i makaron
(oczywiscie sa i warzywa i mieso ).Oprocz tego dostaje bialy ser ,ktory
bardzo lubi.Jest lakomczuchem to je tez rozne inne rzeczy,ale w ilosciach
symbolicznych-na sprobowanie.Czekolady,cukierkow i innych slodyczy nigdy nie
jadla i teraz tez nie dostaje.Nie wiem czy to jest powodem,ale od czasy tej
zmiany jedzenia piesek ma problemy z wyproznieniem(kal jest twardy i w
mniejszej ilosci).Teraz ma duzo mniej ruchu co zwiazane jest z wiekiem oraz
zimowa aura - niedawno przeszla zapalenie oskrzeli i musimy ograniczac
spacery do minimum zwlaszcza gdy pada lub jest zimno.Moze starego pieska
nalezy karmic zupelnie inaczej? Grazyna