Dodaj do ulubionych

Pozdrawiam z Niemiec

08.01.07, 19:53
Aktualnie mieszkam w Niemczech (Leipzig), stad mam czasowe problemy z
dostepem do internetu. Prawdopodobnie za jakis tydzien uzyskam staly dostep
do internetu i bede mogla znow codziennie odpowiadac na posty.
Na razie jednak na forum bede zaglada sporadycznie wiec prosze uzbroic sie w
cierpliwosc, odpowiedz moze nadejsc za kilka dni.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow!
Obserwuj wątek
    • po.prostu.ona Re: Pozdrawiam z Niemiec 09.01.07, 11:30
      Również pozdrawiam, życzę miłego pobytu :-)
      • muraszka1 Re: Pozdrawiam z Niemiec 10.01.07, 10:36
        Pani Anno zycze powodzenia :)
    • nnike Re: Pozdrawiam z Niemiec 09.01.07, 12:21
      anna.jozwik napisała:

      > Aktualnie mieszkam w Niemczech (Leipzig)...

      I jak Ci tam? Nie tęsknisz?

      > Pozdrawiam wszystkich forumowiczow!

      I ja pozdrawiam Cię jak naserdeczniej!
    • rezurekcja Lepzig moja milosc 16.01.07, 00:13
      Prosze sie w moim imieniu cieplo popatrzec na stary ratusz. I na Pomnik Bitwy
      Narodow.
      • anna.jozwik Re: Leipzig moja milosc 17.01.07, 23:38
        Fakt, stary ratusz bardzo piekny, nowy ratusz bardzo piekny, tak samo jak
        Nikolaiskirche i Thomaskirche a takze das Gewandhaus i budynek Opery. Natomaist
        szczere mowiac pomnik bitwy narodow nie zrobil na mnie wiekszego wrazenia...
        moze dlatego ze to pomnik porazki Napoleona, hm...
        W kazdym razie tutejsi Niemcy, ku memu zaskoczeniu, okazali sie byc milymi,
        zyczliwymi i sympatycznymi ludzmi. Moj niemiecki poki co jest bardzo cieniutki
        ale szybko sie ucze :)
        viele grusse und kusse aus Leipzig :)
        • rezurekcja Re: Leipzig moja milosc 18.01.07, 11:33
          anna.jozwik napisała:

          > Natomaist
          > szczere mowiac pomnik bitwy narodow nie zrobil na mnie wiekszego wrazenia...

          Mnie porazil ogromem. A mam do niego sentyment, bo kiedys na wycieczce w NRD
          (tak, w NRD) bedac, zrobilismy z kolezenstwem nocny spacer pod pomnik, bardzo
          bylo sympatycznie.

          Gruesse aus Wroclaw!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka