anna.jozwik
08.01.07, 19:53
Aktualnie mieszkam w Niemczech (Leipzig), stad mam czasowe problemy z
dostepem do internetu. Prawdopodobnie za jakis tydzien uzyskam staly dostep
do internetu i bede mogla znow codziennie odpowiadac na posty.
Na razie jednak na forum bede zaglada sporadycznie wiec prosze uzbroic sie w
cierpliwosc, odpowiedz moze nadejsc za kilka dni.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow!