carrollina80
19.06.07, 13:03
Niestety przy wyciąganiu kleszca mój piesek złapał mnie za ręke i zwyczajnie
urwałam tego kleszcza a główka została w środku. Zrobiło się takie zgrubienie
i nie wiem co z tym zrobić. Czy powinnam iść do weterynarza? Jak taki zabieg
wygląda. Mój pies panicznie boi się weterynarzy jest bardzo poddenerwowany i
mimo ze to jamnik 2 osoby nie mogą go utrzymać.Dodam jeszcze, że pies czuję
się dobrze, a to niefortunne wyjmowanie kleszcza bylo tydziń temu