sandacz77
13.03.09, 23:13
Witam, mam problem z kotem, ma dwa lata jest wykastrowany, generalnie załatwia
się do kuwety. Czasami jednak załatwia się na łóżko. Najczęściej na jedno
konkretne, zwłaszcza jak jest niezaścielone. Nie wiem co zrobić aby go tego
oduczyć. Jak go ukarać aby wiedział że robi źle? A ma ktoś jakieś pomysły o co
w ogóle chodzi z tym łóżkiem? oprócz kociej złośliwości. W ogóle staramy się
nie wpuszczać go do pokoju z tym łóżkiem ale czasami się wślizgnie...