Dodaj do ulubionych

Sucha karma - co polecacie?

21.05.07, 23:08
Witam,
mam trzyletniego kotka, który niestety ma dość poważne problemy zdrowotne, a
dokładnie trawienne. Nie będę się rozpisywać o szczegółach, w każdym razie
zalecono nam jedzenie tylko i wyłącznie suchej karmy. Chciałabym sie
poradzić, co polecacie? Weterynarz sugerował Purinę One, mowił też coś o
programie zdrowotnym dla kotów, ale z tego wszystkiego nie dopytałam o
szczegóły. Czy wiecie może o co chodzi? I jaką suchą karmę polecacie?
Obserwuj wątek
    • sliwka1977 Re: Sucha karma - co polecacie? 23.05.07, 21:14
      Ja polecam Royala Sensible - jest właśnie dla kotów z wrażliwym układem
      trawiennym. Mój starszy kot (9 lat) od jakiegoś momentu często wymiotował, po
      indoorze (który jadły moje koty), a po podawaniu sensibla wymioty ustały wink
      polecam (w sklepach można kupić na wagę, ok. 22zł za kilogram)
        • poli2003 Re: Sucha karma - co polecacie? 24.06.07, 11:50
          ja nie polecam karm z hipermarketu. kupuje tylko w sklepach weterynaryjnych lub
          w internecie np. www.bewet.pl lub www.sklep.myfriend.pl albo inne sklepy.
          ostatnio stosuje 1stchoice i jestesmy bardzo zadowoleni ( ja i misiu ).
          warto czyatc skład ( ilosc białka, czy ma kwasy omega itd. )
          metoda prób i błedów znajdziesz odpowiednia karme, ale najwazniejsze zeby miała
          wszystkie odpowiednie składniki.
            • poli2003 Re: Sucha karma - co polecacie? 26.06.07, 10:05
              to zycze dobrego zdrowia kotom!!! za 12 zł to co tam może być - to po prostu
              karma z hipermarketu a nie ze sklepu zoologicznego.
              koncerny ładuja do karm różne rzeczy ( czytaj skład !!!!!) niekoniecznie zdrowe
              a ci co się skusza na taka reklame i akcje typu 30 dni zdrowia ( ha, ha ) no
              cóż jest ich napewno większość
              ja mam czytse sumienie - moj kicius je zdrowe jedzonko i jest zdrowy czego i
              waszym kiciusiom zycze
              • liddkka Re: Sucha karma - co polecacie? 29.06.07, 21:12
                To, że karma jest kupowana w supermarkecie nie świadczy wcale o tym, że jest
                zła jak słusznie zostało napisane najważniejszy jest skład i to należy czytać.
                W supermarketach są rzeczy tanie złej jakości i rzeczy drogie dobrej jakość
                oraz średnie, jemy przede wszystkim to na co nas stać. Jeśli coś kupujesz w
                małym sklepiku osiedlowym lub delikatesach to dokładnie takie same produkty
                mają wyższą cenę niż w supermarkecie.
                Ja karmię Puriną One i rozmawiałam o tej karmie z weterynarzem - polecił mi ją.
                Wzięłam też udział w ich akcji promocyjnej bo i tak karmię tą karmą.
                barbara
                Jeśli jesteś zainteresowana to zajrzyj na ich stronę www.purina-one.pl. Można
                wygrać zapas karmy i dodatkowo wyjazd do SPA ale to nie jest taka promocja typu
                wyślij kody i dostaniesz coś tam. Tu trzeba rzeczywiście wziąć udział,
                zarejestrować kota i opisać wszystkie zmiany jakie zachodziły przy karmieniu
                Puriną One.
                • poli2003 Re: Sucha karma - co polecacie? 30.06.07, 14:35
                  oczywiście jak kogos interesuje głównie pobyt w SPA to oczywiscie niech kupuje
                  purine. tak dzialaja koncerny - niby dla kotka ale głównie nagrody dla
                  własciciela i taka pani /pan sobie tłumaczy ze to dobra karma ( a marzy tylko o
                  spa ). duzo szumu ma mały odsetek % szansy na wygrana....... wiec czy warto
                  dla mnie nie podlega to dyskusji
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka