Gość: Jasio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.10, 13:54 Szukam osob studiujacych na WSBiF na kierunku informatyka, wybieram sie w przyszłym roku (najprawdopodobnie). Opinie o WSBiF jez mile widziane. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj