Dodaj do ulubionych

Deweloper Bielsko - Biała Notra

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.17, 14:21
Witam,
Poszukuję opinii na temat dewelopera Notra z Bielska - Białej.
Obserwuj wątek
    • Gość: Zawiedziony123 Re: Deweloper Bielsko - Biała Notra IP: *.hochtief.de 18.10.17, 13:18
      Niestety opinia o wszystkich firmach deweloperskich jest podobna. Sądziłem, że firma Notra, która wygląda profesjonalnie i wykonuje fajne inwestycje, ale niestety tak nie jest. Może i mieszkania, które wykonują nie są najgorsze, ale podejście do usuwania usterek, albo problemy związane z użytkowaniem mają głęboko gdzieś. A coś o tym wiem bo jako człowiek z branży budowlanej znam się na rzeczy. Najlepiej wybudować dom i nie mieć do czynienia z deweloperem, z którym i tak się nie wygra.
    • Gość: Mistrz Re: Deweloper Bielsko - Biała Notra IP: *.hochtief.de 27.11.17, 08:53
      Robią "dobrą robotę"? Chyba tylko dla siebie bo dla innych to raczej niespecjalnie. Poza tym mowa o budowaniu a nie wynajmie, gdzie raczej nie ma usterek tak jak w przypadku budowania.
      Natomiast jeśli chodzi o materiały to gdy deweloper używa pewnych materiałów do wykonania inwestycji to nie ma możliwości dopłaty do lepszych. W taki sposób by nic nie zarobił. Tylko na oszczędnościach jest w stanie bić kasę, a klienci i tak się znajdą bo przecież nie kupuje się mieszkania w każdym roku.
    • Gość: romen Re: Deweloper Bielsko - Biała Notra IP: *.simant.pl 20.01.18, 16:23
      NOTRA Krzysztof Kołaczek... wcześniej m.in. PM IMMOBILIS

Omijać szerokim łukiem! U nas np. garaż pod budynkiem, 17 stanowisk, na odbiorach jest instalacja ppoż oraz wymagana prawem wentylacja mechaniczna. Tylko, że fizycznie nie ma ani jednego, ani drugiego! Mało tego - garaż nie zapewnia wymaganej prawem szczelności i spaliny przedostawały się do mieszkań nad garażem!!!

Właściciele garażu są teraz w czarnej d...ie, bowiem muszą wyłożyć 30-40 tysięcy (!) na instalacje wymagane prawem.

Jeszcze coś?
      • Gość: Gejz Re: Deweloper Bielsko - Biała Notra IP: *.telico.pl 23.07.18, 21:07
        Dokładnie . Starzynskiego ! Nie mówiąc juz o braku profesjonalizmu w przeprowadzeniu , budowy gdzie brak ekip ktore zmieniają sie co dwa tygodnie. Po sprzedaży mieszkań nie wyrabiają sie z reklamacji ! Ciekawe jak bedzie to wyglądać dalej bo narazie nerwowo . Albo trzeba szukać dobrego prawnika ktory pomoże rozwiązać ten problem. Nie dosc ze nie mozemy tam zamieszkać to płacimy za wynajem mieszkań dodatkowo spłacając kredyty na nowe M4
    • lukaszgila Re: Deweloper Bielsko - Biała Notra 10.05.19, 08:59
      Nie wiem nic na temat Notry, ale ja polecam Vatra System :) Kupiłem u nich apartament w Jaworzu i już nie mogę się doczekać, dnia przeprowadzki. Budynek ma być zgodny z najnowszymi zasadami budownictwa i mieć nowoczesną izolację, która ma diametralnie obniżyć koszty utrzymania mieszkania. Ja jestem bardzo zachwycony perspektywą mieszkania w takim miejscu :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka