Dodaj do ulubionych

do ciri_77

16.01.07, 19:02
skad jestes jesli mozna wiedziec? duzo wczesniej urodzilysie twoje dzieci?
Obserwuj wątek
    • ciri_77 Re: do ciri_77 16.01.07, 20:23
      Hej, mieszkam w Janowicach, czyli to prawie po sąsiedzku (było!) Gdybyś
      mieszkała w Polsce to pewnie nie raz umówiłabym się z Toba na kawkę czy spacerek
      :) A dziewczyny urodzone praktycznie o czasie (jak na bliźnięta) bo 37t4d. Były
      donoszone i duże (2650 2670) nie miały żadnych problemów z wcześniactwem.
      (zresztą ja do końca ciąży biegałam i byłam dość sprawna, parkiet z mężem
      kładłam pomiędzy 5 a 7 miesiącem i było ok ;)
      • ania_kudlacik Re: do ciri_77 16.01.07, 21:33
        a gdzie rodzilas bo ja niestety byla karetka ze szpitala nr 1 przewozona do
        katowic;( a pozatym na mojej ulicy mialam jeszcze 2 pary blizniakow jakis
        urodzaj czy cus...no i zawsze wiedzialam ze bede miala blizniaki(choc w
        rodzinie nie bylo)a tobie gratuluje bo my mamy podwojne jestesmy wyjatkowe.:))
        Jak chcesz sie spotkac to nie sprawy za pare dni przylatuje mozemy sie
        spotkac:) a twoje dziewuszki sa dwujajowe czy jedno?
        • ciri_77 Re: do ciri_77 16.01.07, 23:00
          Rodziłam w wojewódzkim, cc bez powikłań. Dziewczyny praktycznie o czasie, wiec
          nie było potrzeby wożenia gdziekolwiek (a koleżankę wieźli tak jak ciebie - z
          wyspiańskiego do ligoty w k-cach) Dziewczynki sa ewidentnie dwujajowe, dość mało
          podobne, ot jak rodzeństwo.
          Co do wychowawczego - doskonale sie orientuję jak to wygląda, bo jestem kadrowcem :)
          PS daj znac kiedy przylecisz, bardzo chętnie się z Toba zobaczę, Twoje
          dziewczyny sporo starsze, może podzielisz się doświadczeniem :)
          • ania_kudlacik Re: do ciri_77 16.01.07, 23:44
            chetnie jak co to pytaj:)W janowicach macie tez trojaczki tyle ze 28letnie:)
    • ania_kudlacik Re: a jeszcze jedno 16.01.07, 21:42
      nie wiem czy wiesz ze masz wychowawczy platny cale trzy lata ale niestety tyle
      co na jedno dziecko:(( bo ja sie troche zdziwilam,bo myslalam ze jak blizniaki
      to wychowawczy razy 2 bo dwojka dzieci

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka