Gość: frowyz
IP: 62.87.186.*
12.05.09, 13:36
Ale kicha... Mialem nadzieje, ze to bedzie naprawde dzielo sztuki
widoczne z daleka... Ze zdjecia widac ze Tarasiewicz szkicuje na
scianie podziemnego parkingu... Z Bora-Komorowskiego to bedzie
ledwie widoczne... Zal mi artysty, ktory zdecydowal sie na
eksponowanie dziela w tak marnym miejscu... Rozmienia sie na
drobne... A Gemini tez ma bielszczan za idiotow... Szkoda ze nie
wybrali wewnetrznej sciany podziemnego parkingu...