speedy13
13.04.12, 07:59
Chyba jeszcze w trakcie pracy 1.stopnia rozpadła się około minutę po starcie. Szczątki spadły do morza nie wyrządzając szkód.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11528228,Rakieta_Korei_Polnocnej_spadla_do_morza__Nie_uczci.html