axx611
24.03.08, 12:10
Marzec 23 niedziela ,Irak, 4000 zolnierzy amerykanskich zostalo
zabitych w Iraku,dodac nalezy rowniez i naszych chlopcow.
Na horyzoncie Afganistan ,ilosc chyba nie bedzie mniejsza a moze
nawet wieksza. Tutaj mozna porownac juz z sovieckimi stratami a 15
tys to niezle.Zatem trzeba wysylac wiecej ludzi bo zwyciestwa nie
bedzie.