24.03.08, 12:10
Marzec 23 niedziela ,Irak, 4000 zolnierzy amerykanskich zostalo
zabitych w Iraku,dodac nalezy rowniez i naszych chlopcow.
Na horyzoncie Afganistan ,ilosc chyba nie bedzie mniejsza a moze
nawet wieksza. Tutaj mozna porownac juz z sovieckimi stratami a 15
tys to niezle.Zatem trzeba wysylac wiecej ludzi bo zwyciestwa nie
bedzie.
Obserwuj wątek
    • hatroha Re: 4000 24.03.08, 12:14
      Czyli nic się nie zmieniło, nadal na wojnie giną żołnierze...
    • kstmrv Re: 4000 24.03.08, 14:14
      axx611 napisał:

      > Na horyzoncie Afganistan

      Na horyzoncie to chyba Iran (tzn. atak nań) ?

      > ilosc chyba nie bedzie mniejsza a moze
      > nawet wieksza.

      Po inwazji na Iran to wszystko się może zdarzyć (łącznie z rozlaniem
      się wojny domowej na sporą część Bliskiego Wschodu; może nawet i
      dojść do wojny totalnej na BW). A jastrzębie w Waszyngtonie aż się
      palą do ataku na Iran.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka