Gość: ja_1989 IP: *.099.c70.petrotel.pl 20.06.11, 13:55 Witam wszystkich. Czy ktos mógłby się podzielić opiniami o tej szkole? Chodzi mi głównie o magisterke- finanse i rachunkowosc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj