Dodaj do ulubionych

WSFiZ- opinie

IP: *.099.c70.petrotel.pl 20.06.11, 13:55
Witam wszystkich. Czy ktos mógłby się podzielić opiniami o tej szkole? Chodzi mi głównie o magisterke- finanse i rachunkowosc.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka