Dodaj do ulubionych

Planowanie plci dziecka

26.01.06, 16:43
Pani Doktor!
Czy jest jakas sprawdzona metoda na zaplanowanie plci dziecka??Oboje z mezem
pragniemy miec synka.Bedac w ciazy do konca mielismy nadzieje,ze to bedzie
chlopczyk-lekarze nie chcieli nam powiedziec plci- i urodzila sie
dziewczynka.Cieszymy sie,ze jest zdrowa,ale zdecydujemy sie na drugie dziecko
tylko majac pewnosc,ze to bylby chlopczyk.
Obserwuj wątek
    • marzena9914 Re: Planowanie plci dziecka 26.01.06, 20:24
      Jeśli chcecie chłopca to trzeba sie kochać w dniu owulacjii ( napewno nie
      wcześniej , bo wyjdzie dziewczynka), najlepiej w pozycji klasycznej aby nie
      było zbyt głębokiej penetracji. Tak kiedys próbowalismy z mężem ale jak sie
      okazało że nic nie wychodzi to robilismy to kiedy popadnie, bo juz nam nie
      zależało na płci tylko na tym żeby po prostu było! Podobno chłopca jest dużo
      łatwiej zrobić niż dziewczynkę. Dlatego najwięcej ich się rodzi.Hi Hi.
      Pozdrawiam i życzę powodzenia. Marzena
    • kruffa Re: Planowanie plci dziecka 12.02.06, 20:54
      Już ci na innym forum dziewczyny napisały - 100% pewności nigdy miec nie będziesz.
      A z takim podejściem to lepiej nie decyduj się na kolejne dziecko.

      Kruffa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka