kamciaa1
26.01.06, 16:43
Pani Doktor!
Czy jest jakas sprawdzona metoda na zaplanowanie plci dziecka??Oboje z mezem
pragniemy miec synka.Bedac w ciazy do konca mielismy nadzieje,ze to bedzie
chlopczyk-lekarze nie chcieli nam powiedziec plci- i urodzila sie
dziewczynka.Cieszymy sie,ze jest zdrowa,ale zdecydujemy sie na drugie dziecko
tylko majac pewnosc,ze to bylby chlopczyk.