xxo
25.04.11, 22:07
Tyle wciaz dziadostwa wokol Jasnej Gory.
A tu rzeczywiscie w majestacie prawa powstaje kolejna budka w samym parku.
Moze po remoncie placuu Bieganskiego tez zostanie on zagospodarowany takimi szpetnymi wsiowymi za przeproszeniem budami ?