Gość: Marlon IP: 93.190.152.* 31.05.11, 08:17 Transmisji w TV z Wrocławia nie będzie. TVP Sport pokazuje w tym czasie mecz kopaczy z Argentyną, po prostu rzeź. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: g Re: Lwy zbierają gratulacje IP: *.net.stream.pl 31.05.11, 11:14 A co ma pokazywac jak nie mecz pilki noznej ? Najpopularniejsza dyscyplina w koncu ,kogo obchodzi wlokniarz poza paroma tysiacami Januszy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CKM Re: Lwy zbierają gratulacje IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.11, 13:25 Zdziwiłbys sie kolego. Mecze Włókniarza na TVP Sport ogląda po 200 tys ludzi. W niedzielę wszyscy do Wrocławia !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a ja pamietam ciekawe czy zaprosza... IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.11, 16:27 ciekawe czy zaproszą Tadeusza Wronę który stadion wyremontował. teraźniejsza czerwona ekipa nawet nie przebąkuje że coś dalej będzie robić a przecież tak kochają żużel na trybunie honorowej - no tak dokończa wymyśloną przez Wronę inwestycję czyli halę. Gdyby nie Wrona to Czestochowa byłaby sportowo zapyziała dziurą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łysy Matej Ferja IP: *.nadrzeczna.trustnet.pl 01.06.11, 17:29 Matej Ferjan jeden sezon spędził w naszym klubie szkoda że o tym zapomniano minuta ciszy mu się chyba od nas należała. www.youtube.com/watch?v=X8QLFHiOYaQ A mecz był piękny ekstraklasa palce lizać zawał był bliski !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wierny CKM Re: Matej Ferja IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.06.11, 18:35 Radson Malma Włókniarz Częstochowa rok 2001 tutaj Matej Ferjan z Lwem na piersi ktoś o tym zapomniał video.boon.hu/borsod/matej-ferjan-1977-2011 Cytat: "Kolejne spotkanie w Częstochowie odbędzie się 12 czerwca. Będzie to mecz z Unibaksem Toruń. To będzie okazja do zaproszenia naszych byłych zawodników, firma KJG zafunduje kibicom profesjonalny pokaz sztucznych ogni z muzyką, będą także inne atrakcje. " Może i o Mateju Ferjanie ktoś sobie przypomni !! Wierny kibic CKM Odpowiedz Link Zgłoś