Gość: zz IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.10.04, 00:08 Wątek na "kraj" sie urwal, a ja dalej nie wiem czy ktos za to odpowie ! NIK tam już siedzi ponad rok ... i nic z tego nie wynika. Czy ktos wiec cos wiecej na ten temat ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj