Gość: szwedzik
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
01.04.05, 16:16
ludzie co sie w ogole dzieje???z tymi stypendiami pomijajac fakt ,ze z 350
zlotych dla studentow zrobilo sie 90zl i 6 groszy to jeszcze niewiadomo kiedy
laskawie zostana wyplacone...to sa kpiny mialy byc wyplacone najpozniej na
poczatku marca a jest juz kwiecien i tak co miesiac urzad miasta informuje,ze
beda wyplacane za 2 miesiace konczy sie 2 semestr a jeszcze nie dostalismy
pieniedzy za 1.szczyt wszystkiego!!!upominajmy sie o swoje moze to cos
pomoze.pozdrawiam!!