Dodaj do ulubionych

stypendium unijne

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.05, 16:16
ludzie co sie w ogole dzieje???z tymi stypendiami pomijajac fakt ,ze z 350
zlotych dla studentow zrobilo sie 90zl i 6 groszy to jeszcze niewiadomo kiedy
laskawie zostana wyplacone...to sa kpiny mialy byc wyplacone najpozniej na
poczatku marca a jest juz kwiecien i tak co miesiac urzad miasta informuje,ze
beda wyplacane za 2 miesiace konczy sie 2 semestr a jeszcze nie dostalismy
pieniedzy za 1.szczyt wszystkiego!!!upominajmy sie o swoje moze to cos
pomoze.pozdrawiam!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: stypendium unijne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.05, 16:55
      Problem polega na tym, że Urząd Miasta nie wyrobił z przeglądaniem rachunków. I
      Pozatym uwzględniane są tylko faktury i rachunki, a nie ksero!
      Problem jest z tymi którzy kupili bilety od 1 września, ich niestety nie można
      uznać. A PKS wystawia tylko miesięczne! Pozatym wielu rodziców stara się
      również o socjalne w gminiek które także odlicza bilety za dojazd dzieci do
      szkoły. A przecież nie można dostać zwrotu za to samo dwa razy!!!!
      Dlatego wliczane są tylko oryginały.
      Cóż życzę cierpliwości. I więcej rozumu dla urzędników, którzy potraktowali
      uczniów jak studentów bo przecież wszyscy wiedzą, że rok szkolny rozpoczyna się
      od 1 września!Pozatym prawie wszyscy kupują podręczniki w wakacje i co i nie
      mogą sobie tego odliczyć.
      Żal mi tylko tych, którzy muszą przeglądać te rachunki, ponieważ Urząd Miasta
      się wycfanił i zwrócił rachunki szkołom niestety nie przejżane. Za to
      zatrudnił pare osób za najniższą krajową, posadził w szkołach i dał
      najczarniejszą robot. O ile mi wiadomo to zostały rozliczone wyłącznie
      ogólniaki reszta szkół musi poczekać.
      Miłego dnia w dzień głupka
    • lookas.prv.pl Re: stypendium unijne 01.04.05, 17:15
      Coś się ruszyło, bo ja wczoraj dostałem przelew od Urzędu Miasta na konto z
      częścią zaległych pieniędzy. Ale fakt, tempo w jakim to się stało jest nie do
      przyjęcia.






      ----------------------------------------
      www.lookas.prv.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka