IP: *.tvp.pl 16.08.05, 12:31
chce kupic mieszkanie od developera ekolan, jaki jest standard osiedli i
mieszkan, które buduje, czy jest słowny jesli chodzi o termin oddania
mieszkania, prosze o opinie
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka