Gość: mery
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
23.01.06, 01:12
witam!!chcialam sie spytac czy Ktos ma moze info odnosnie tego czy w czewie
sa organizowane jakies obozy z nauka jezdy na desce dla osob z przedzialu 19-
21... tzn nie wiem czy dla osob w tym wieku sa obozy:P ale kumpela mi
wspominala ze ona byla kiedys na takim tzn to bylo troszke dawno:((...
pozdrawiam i z gory dziekuje za info...