IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.06, 01:12
witam!!chcialam sie spytac czy Ktos ma moze info odnosnie tego czy w czewie
sa organizowane jakies obozy z nauka jezdy na desce dla osob z przedzialu 19-
21... tzn nie wiem czy dla osob w tym wieku sa obozy:P ale kumpela mi
wspominala ze ona byla kiedys na takim tzn to bylo troszke dawno:((...
pozdrawiam i z gory dziekuje za info...
Obserwuj wątek
    • Gość: Michał Re: snowboard IP: *.mofnet.gov.pl 23.01.06, 11:22
      jesli chcesz to cie moge nauczyc.
      • Gość: Mery Re: snowboard IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.06, 02:29
        hmm a jestes instruktorem????
        • Gość: Michał Re: snowboard IP: *.mofnet.gov.pl 24.01.06, 07:18
          Nie trzeba byc instruktorem zeby ci przekazac wazne informacje ktore ci pomoga
          szybko sie nayczyc jezdzic. Ale jak ty sie uparlas na instruktora to plac
          • Gość: Mery Re: snowboard IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.06, 22:23
            A co nauczylbys mnie od tak a nie za kase:P:P??? Chyba niee:))
            • coolibeer21 Re: snowboard 26.01.06, 07:46
              Mery co to za problem. Jade w sobote do kamyka uczyc mojego kuzyna 5 letniego
              wiec nie widze problemu. Tak dla jasnosci Michał to ja :) Nie chcialo mi sie
              wtedy logowac a teraz sie zalogowalem. Pozdrawiam
            • coolibeer21 Re: snowboard 26.01.06, 07:49
              Moim zdaniem nie ma co brac pieniedzy za wiedze ktorej ja rowniez nie kupilem
              tylko nauczylem sie jezdzic z pomoca innych ktorzy juz niezle smigali. Kazdy
              udzielil mi kilku rad. Widze ze poza mna nie ma zadnych chetnych.
              • Gość: Mery Re: snowboard IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.06, 13:18
                Hey!Szkoda ze dopiero dzisiaj przeczytalam Twoj odpis:( ale juz myslalam że
                nikt tu nic nie pisze:)) ale ogolnie dzieki pozdrowionka... <może pogadałbys ze
                mna na gygy:>>>
                • coolibeer21 Re: snowboard 30.01.06, 08:39
                  jasne nie ma problemu jak sie nie udalo teraz to moze nastepny wypad na deske
                  sie uda. Jesli chodzi o gg to nie ma problemu napisz meilem na
                  coolibeer@leonclub.pl pozdrawiam
                  • coolibeer21 Re: snowboard 30.01.06, 23:49
                    No wlasnie wrocilem z Belchatowa. Zero ludzi od godziny 17 do 21 kilka
                    istotek sie przewinelo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka