IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 21:44
Witam;
Jest taka sytuacja; faktury vat za korzystanie z internetu są na mnie, czy
moge odliczyć to jakoś; nie pracuje;
Obserwuj wątek
    • Gość: olo Re: gość IP: 82.160.21.* 21.02.06, 21:46
      nie możesz - bo nie masz dochodów
      • Gość: gosc Re: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 21:55
        a np mój tata??
        on ma dochody i się rozlicza
        • Gość: dn Re: gość IP: 82.160.21.* 21.02.06, 22:14
          więc na niego powinny być faktury
          • Gość: gosc Re: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 23:24
            no ale jak widac nie są, czyli teraz nalezaloby ponownie wystawic faktury na
            np. mojego tate??
            • Gość: dn Re: gość IP: 82.160.21.* 21.02.06, 23:31
              raczej nierealne, niestety
              • Gość: gosc Re: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 23:43
                nierealne z np. prawnego punktu widzenia czy to że np. mój "dostarczyciel
                internetu" sie nie zgodzi??
                A jak się zgodzi??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka