Gość: Internet i VAT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 21:44 Witam; Jest taka sytuacja; faktury vat za korzystanie z internetu są na mnie, czy moge odliczyć to jakoś; nie pracuje; Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: olo Re: gość IP: 82.160.21.* 21.02.06, 21:46 nie możesz - bo nie masz dochodów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 21:55 a np mój tata?? on ma dochody i się rozlicza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dn Re: gość IP: 82.160.21.* 21.02.06, 22:14 więc na niego powinny być faktury Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 23:24 no ale jak widac nie są, czyli teraz nalezaloby ponownie wystawic faktury na np. mojego tate?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 23:43 nierealne z np. prawnego punktu widzenia czy to że np. mój "dostarczyciel internetu" sie nie zgodzi?? A jak się zgodzi?? Odpowiedz Link Zgłoś