Gość: qatz IP: 213.77.27.* 14.07.06, 11:56 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: konikoni Do pokoju bez klamek z tym pajacem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:01 woda sodowa uderzyla mu , do niedawna mial inteligencje przecietnej małpy - teraz juz chyba jak pierwotniak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maro Re: Do pokoju bez klamek z tym pajacem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 21:35 niejestesmy od tego abt go osadzac , to jegi sparwy nie nasze, to jego zycie nieiwem czemu ta sprawa jest na 1 stronie gazety coto jakis brukowiec szukajacy taniej sensacji napewno to jemu i calej jego rodzinie niepomoze :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch Re: Do pokoju bez klamek z tym pajacem IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:30 Bo to jest świat papparazich. Najlepsze są kolorowe gazetki dla pań, w których na 20 stronach można wyczytać, która gwiazda się z którym gwiazdorem p..doli, z którym ma dziecko, z którym poprzednie, a którego naprawdę kocha. A cóż mnie to do cholery - nawet jeśli jestem wielbicielem filmów z jej czy jego udziałem - obchodzi. To samo ze Sławkiem. To najlepszy częstochowski żużlowiec. Prezentowany przez niego sport i specyficzne podejście do niego uczyniły moje życie szczęśliwszym i myślę, że nie tylko moje. I bzik mnie obchodzi, że żona zapomniała, że w czwartki się zabawiali w stylu S/M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch Re: Do pokoju bez klamek z tym pajacem IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:26 Sportowiec nie jest od tego, żeby prezentować wysoki poziom intelektualny. Zresztą Twój nie wyższy, bo zwrotu o wodzie sodowej użyłeś delikatnie mówiąc nieadekwatnie do sytuacji, być może go nie rozumiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tjjb Re: Do pokoju bez klamek z tym pajacem IP: *.man.czest.pl 18.07.06, 17:55 slayowi odleciało na wysokich oktanach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maro Re: Do pokoju bez klamek z tym pajacem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 20:19 katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/625837.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja z Bemowa Sado - Maso? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.07.06, 12:04 Można i tak. Ale bydlaka trzeba zamknąć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: timo Re: Sado - Maso? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:15 nie odpierniczyło tylko przejrzał chłop na oczy. pewnie pogadał z Jackiem G. jak u niego bywało i skonstatował ze rogi on ale nie jemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ****Victory CKM [...] IP: *.dip.t-dialin.net 14.07.06, 14:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
audir [...] 14.07.06, 13:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch Re: Sado - Maso? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:31 Wara od Sławka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inka Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:07 No przecież wiele kobiet lubi takie zabawy... Bondage w łańcuchach... :) Tylko on pewnie zapomniał o niej jak wyszedł po zapałki do kiosku. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
voytex Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami 14.07.06, 19:50 Gość portalu: Inka napisał(a): > No przecież wiele kobiet lubi takie zabawy... Bondage w łańcuchach... :) Tylko > on pewnie zapomniał o niej jak wyszedł po zapałki do kiosku. ;) Byl w trakcie czytania"Dziewczynki z zapalkami" a pomylilo mu sie z tesciowa...powinni go uwolnic i zezwolic na uprawianie zawodu pod warunkiem,ze lancuch w motorze bedzie zastapiony walem korbowym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sm Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.aster.pl 14.07.06, 12:09 jest przecież napisane- skuł jak co rano Może to już była wyższa forma zdominowania- zostawił ją na cały dzień... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahaha Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:26 zytaj uwaznie, nie ma slowa "co rano' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:49 Przecież to co on robi to przemoc i przestepstwo, rodzina powinna powiadomic prokuraturę Odpowiedz Link Zgłoś
voytex Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami 14.07.06, 21:05 Gość portalu: magda napisał(a): > Przecież to co on robi to przemoc i przestepstwo, rodzina powinna powiadomic > prokuraturę Moze maja prokuratora w rodzinie?... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:34 To problem jego żony, a nie Twój ani mój. Odpowiedz Link Zgłoś
jureg1 Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami 14.07.06, 12:11 a co będzie jak coś mu odbije na torze ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xtrmntr Zuzlowcy to chyba najbardziej zryci sportowcy IP: *.cable.mindspring.com 15.07.06, 07:19 Wielokrotne proby samobojcze, polamane kregoslupy itp. itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sardynki Re: Zuzlowcy to chyba najbardziej zryci sportowcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 15:58 na pewno nie w takim stopniu jak piłkarzyki- jakoś żużlowcy noie walą przeciwnkowi z bańki, nie kopią gdy sędzie nie widzi, nie wywracaja się teatralnie co 5 minut. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szef [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zoza [...] IP: *.swietochlowice.org / *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:16 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hrabia [...] IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 14.07.06, 12:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
monika_04 Re: nie przesadzajcie, byc moze facio mial powody 14.07.06, 12:25 Tak pewnie bardzo ważne. Zupa była za słona! Odpowiedz Link Zgłoś
pmfw [...] 14.07.06, 12:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MK Re: nie przesadzajcie, byc moze facio mial powody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:33 Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale tym co zrobił właśnie przekreślił wszystkie swoje szanse. Jak kobieta się teraz uprze to czeka go odsiadka, koniec kariery i mnóstwo kasy do zapłacenia. Sąd nie zobaczy w nim "obrońcy synka" ale psychopatę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jap Re: nie przesadzajcie, byc moze facio mial powody IP: *.alushiptechnology.com 14.07.06, 12:58 Ale pozniej moze ja tak zalatwic ze nikt jej nawet kijem nie dotknie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Re: nie przesadzajcie, byc moze facio mial powody IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 16.07.06, 12:26 "Obrońca synka" powiadacie hmmm ja nie wiem dlaczego to zrobił bo to wie on i jego żona zapewne. Dla mnie liczy sie fakt że ją zostawił przykłutą to łóżka i sobie poszedł :]. Jest dorosłym facetem i nie ma 20 lat żeby nie wiedzieć jakie wynikną konsekwencje tego co zrobił. Powinien rozegrać to inaczej i możliwe że wtedy by go poparli ale widać jak on myśli, jak człowiek epoki kamienia łupanego :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch Re: nie przesadzajcie, byc moze facio mial powody IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:38 A cóż jej się takiego wielkiego stało? Poleniuchowała cały dzień i cyk. Zresztą zauważcie, że do wieczora nie reagowała. Czekała aż stary przyjdzie z pejczem i w skórzanej bieliźnie - jak co czwartek. A że Sławek, jak to Sławek, został dłużej na piwie, to spanikowała. I tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Powalająca zoza (czy zołza?) IP: 80.53.35.* 14.07.06, 13:54 Większość przestępców to faceci, czy trzeba mocniejszego dowodu? A co zrobić z większością naukowców, podróżników, wszelkiej maści artystów, polityków (niestety) itp. Może to też czegoś dowodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch Re: Powalająca zoza (czy zołza?) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:36 Kopernik była kobietą! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jak to? Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.knc.pl 14.07.06, 12:26 Jak to - zobowiązali do stawienia się , a nie - zabrali go od razu na komisariat? Nie aresztowali?!? Facet miał szczęście, ze jego żonie nic jeszce koszmarniejszego się nie stało - nie dostała zawału itd, ale przecież naraził jej życie! Czy to tak powinno wyglądać? Jak tu stanowi prawo? Czy takie zachowanie można zaliczyć do kategorii - - niskiej szkodliwości społecznej? Może jakiś prawnik mógłby mi na to odpowiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:39 Powtórzę się: A cóż jej się takiego wielkiego stało? Poleniuchowała cały dzień i cyk. Zresztą zauważcie, że do wieczora nie reagowała. Czekała aż stary przyjdzie z pejczem i w skórzanej bieliźnie - jak co czwartek. A że Sławek, jak to Sławek, został dłużej na piwie, to spanikowała. I tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Siema [...] IP: 195.189.52.* 14.07.06, 12:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darco Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:28 Sławek!! Sławek D.!!! Sławek D****!!! OLE!!! To pewnie przez ten stres, że mu nie idzie w lidze. Chłop powinien się przenieś do pierwszej ligi, tam by jeszcze porządził. Odpowiedz Link Zgłoś
pmfw Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami 14.07.06, 12:32 zycze kazdemu, ktory tu bluzga na Slawka takiej samej zony, jaka niestety jemu sie trafila, nie macie pojecia o temacie, a wydajecie wyroki. I to jest w tym wszystkim najgorsze, ze teraz Slawek bedzie tym najgorszym i tym zlym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwi Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.kolporter.com.pl / 80.51.223.* 14.07.06, 12:43 Każdy ma taką żonę, jaką sobie wybrał. Jak brał się za jakieś plastikowe wywłoki, to jego sprawa. Trzeba było znaleźć kobietę z IQ wyższym niż 65 i może by nie było sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Z tym IQ to ostrożnie IP: 80.53.35.* 14.07.06, 14:05 Sęk w tym, że kobieta po ślubie często okazuje się całkiem inną osobą. Z zamiłowanej podróżniczki i czytelniczki literatury pięknej, a przy okazji łagodnej domatorki może się po zaobrączkowaniu przeobrazić (i to w kilka tygodni) w kłapliwą i leniwą miłośniczkę oper mydlanych. Inteligentne mogą być trudniejsze do zdemaskowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ela do jacka Re: Z tym IQ to ostrożnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 14:21 i ja też widze że facet po ślubie jest kimś innym niz przed Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch Re: Z tym IQ to ostrożnie IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:42 Ale ona już przed ślubem nie wyglądała na czytelniczkę literatury pięknej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch [...] IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:45 Oj, jeszcze w ekstrówce porządzi. Ma chłop w sporcie pecha od zawsze, ale jak złapie formę, to jeszcze zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ubububu Ktoś wie co ci żuzlowcy palą i kto im to dostarcza IP: *.acn.waw.pl 14.07.06, 12:31 ? CZy to może po prostu opary żuzlu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gonzo Re: Ktoś wie co ci żuzlowcy palą i kto im to dost IP: *.poch.com.pl / *.poch.com.pl 14.07.06, 12:44 a co to są "opary zużlu"??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zolza [...] IP: *.21.pl / *.21.pl 14.07.06, 12:38 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAXX [...] IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.07.06, 12:40 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bb psychol IP: *.zak.com.pl / *.zak.com.pl 14.07.06, 12:46 w innym temacie ktos udowadnial ze zuzel jest lepszy niz siatka, moze jako widowisko tak,ale siatkarze to przynajmniej normalni ludzie, a zuzlowcy to psychole, wieszaja sie, tluka zony, cos z tym sportem jest nie tak ze tak siada na psychike qszy.ovh.org/galaxy/register.php?id=648 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sz Re: psychol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.06, 13:07 "w innym temacie ktos udowadnial ze zuzel jest lepszy niz siatka, moze jako widowisko tak,ale siatkarze to przynajmniej normalni ludzie, a zuzlowcy to psychole, wieszaja sie, tluka zony, cos z tym sportem jest nie tak ze tak siada na psychike" wez sobie to przeczytaj jeszcze raz i pomysl...a jak dojdziesz do wniosku ze napisalbys o jeszcze raz to ci wspolczuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pas!ak68 Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.autocom.pl 14.07.06, 12:49 ...bo to zła kobieta była... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piterek Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 14.07.06, 13:07 bo to... zla kobieta byla Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uburama A bo to było tak: IP: *.acn.waw.pl 14.07.06, 13:17 Raz w miesiącu żuzlowcy urządzają wyścigi rydwanów - żony przykute łańcuchami do łóżek ciągną je po torze ile sił w nogach a zawodnicy popędzają je bez litości pejczami. Zwycięzca urządza sobie rzymską orgię z przegranymi. No i to co się zdarzyło to był trening. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kala Re: To jest przestępstwo. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 13:31 Pardon, za szybko nacisnelam enter. To jest przestepstwo, niezaleznie od tego jak bardzo zona go wkurzala. Mogl sie z nia rozwiesc, kazac jej sie wyprowadzic, wyprowadzic sie samemu, ale nie mogl stosowac przemocy. Nie ma dla tego zadnego usprawiedliwienia. Koniec, kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: To jest przestępstwo. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 16:58 to nie Sławek(niestety//////) ja zniewolił- tylko ojciec -he he -jego sprawa za co ??? dlatego sławek jest na wolnosci .-jak mogło biedactwo caly dzien byc przykute do łużka jak jej rodzice mieszkają 200m od niej ???-jej nadopiekuncza mama nie zajżałaby do curki przez 12 godz ??- a jesli chodzi o ich związek -to poprosu sa siebie warci i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zizi Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 13:38 Jaki damski bokser ? To była gra wstępna ! Odpowiedz Link Zgłoś
a1b2c3d49 Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami 14.07.06, 13:38 On zawsze był trochę "inny".Jeżeli ma jeszcze tyle energii niech to pokaże na torze bo tam jest tyci, tyciusieńki.Ale bohater. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:45 Pokaże w przyszłym sezonie. Zapewniam Cię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amen Tylko w Polsce może ludziom odpierdzielić . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 13:43 Odpowiedz Link Zgłoś
baltazarus Oczywiście 14.07.06, 14:20 Powszechnie wiadomo, że Menson, Dahmer czy Chikatilo działali w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Re: Oczywiście IP: *.sympatico.ca 14.07.06, 20:58 co nie znaczy,ze tacy jak Jeff Dahmer moga sie nie "pojawic" - jesli nadal bedzie sie propagowac wszelkie zboczenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 13:43 ulica Marysia ? hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jagienka Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 14.07.06, 13:47 indyczą się tu niektórzy obrońcy uciśnionej, że nie wiadomo co jej zrobił. Czy jest gdzieś napisane, że jej wlał? stłukł do nieprzytomności?skatował? w ogóle uderzył?? nie! natomiast jest napisane, że była przykuta ZA NOGI do łóżka. Nie była cała owinięta łańcuchami, nie miała powykręcanych rąk, nikt jej nie zakneblował. Nie zamierzam go bronić, ale trzeba wziąć pod uwagę, że być może chciał w ten właśnie sposób zmusić ją do przemyślenia pewnych spraw. A w przypadku niektórych osób inne metody widocznie nie skutkują. Odpowiedz Link Zgłoś
zewszad_i_znikad Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami 14.07.06, 14:19 Gość portalu: jagienka napisał(a): > indyczą się tu niektórzy obrońcy uciśnionej, że nie wiadomo co jej zrobił. Czy > jest gdzieś napisane, że jej wlał? stłukł do nieprzytomności?skatował? w ogóle > uderzył?? nie! natomiast jest napisane, że była przykuta ZA NOGI do łóżka. Nie > była cała owinięta łańcuchami, nie miała powykręcanych rąk, nikt jej nie > zakneblował. Nie zamierzam go bronić, ale trzeba wziąć pod uwagę, że być może > chciał w ten właśnie sposób zmusić ją do przemyślenia pewnych spraw. A w > przypadku niektórych osób inne metody widocznie nie skutkują. Ciekawe, że kobiety tak bronią krzywdzicieli innych kobiet... I powtarzają, że kobiety są taaakie okropne, jakieś odrażające obce istoty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jagienka Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 14.07.06, 21:21 Nie bronię go, ale tak jak napisałam - do niektórych osób nie da się dotrzeć inaczej - tylko przez wstrząs lub działanie niekonwencjonalne (nieważne czy to kobieta czy mężczyzna). Być może jego żona jest takim przypadkiem; jeśli tak to mogę mu tylko ogromnie współczuć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:52 Właśnie. Wyobraź sobie, że oglądasz film fabularny. I teraz jakaś trudna rodzinna sytuacja, małżeństwo się rozpada, żona coś tam kombinuje (jakieś dziwne interesy, skok w bok). Mąż ją zamyka na klucz (ale to nieskuteczne, lepiej łańcuchem za nogi do łóżka, a przecież rąk jej nie skrępował), żeby nie mogła się z nikim skontaktować i mówi: przemyśl to sobie. Wrócę wieczorem. Zrobiłoby to na Tobie wrażenie? Na mnie nie - normalna sprawa. A tu lament wznoszą, jaki to przestępca. Ludzie, wyluzujcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalna Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.dzi.vectranet.pl / *.unregistered.net.telenergo.pl 14.07.06, 18:14 Jagienka co Ty pleciesz ,przeczytaj jeszcze raz co napisałas.Przykuta do lóżka miała czas na przemyślenia.To chory człowiek,niebezpieczny .Mnie tylko zastanawia zachowanie policji,zaprosiła go na jutro !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jagienka do 'normalnej' IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 14.07.06, 21:32 zapewniam cię, że wiem co piszę; to jest moje zdanie i nie zamierzam o tym z tobą dyskutować. Do niektórych trafiają tylko takie argumenty. I zdaje się, że to ty pleciesz pisząc, że jest to człowiek 'chory' i 'niebezpieczny' - masz na to jakies papiery? opinie lekarskie? jesli nie, pleciugo, to dalej się zastanawiaj nad tym dlaczego policja zaprosiła go na jutro. PS. czy chciałaś coś dać do zrozumienia poprzez swój nick? 'normalna' w zestawieniu z kim? ze mną czy ze Sławkiem? jeśli ze mną to sobie daruj - twoja definicja normalności nie bardzo mnie interesuje.EOT. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do jagienki Re: do 'normalnej' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.06, 17:50 a jak ty bys sięczuła babo jakby cię stary twój przykół do łóżka łańcuchami, najpierw pomysl durnoto zanim coś napiszesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jagienka Re: do 'normalnej' IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.07.06, 19:20 A ty zanim coś napiszesz naucz się pisać poprawnie. I daruj sobie inwektywy (jeśli rozumiesz co to znaczy) bo ktoś taki jak ty nie jest w stanie mnie obrazić. Absolutnie EOT. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lunch Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:48 Otóż to. Odpowiedz Link Zgłoś
baltazarus Może tylko zapomniał ją odpiąć 14.07.06, 13:53 Zapinał ją za jej zgodą, a później się zapomniał i poszedł na spacer? Odpowiedz Link Zgłoś