Dodaj do ulubionych

Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami?

IP: 213.77.27.* 14.07.06, 11:56
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: konikoni Do pokoju bez klamek z tym pajacem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:01
      woda sodowa uderzyla mu , do niedawna mial inteligencje przecietnej małpy -
      teraz juz chyba jak pierwotniak
      • Gość: maro Re: Do pokoju bez klamek z tym pajacem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 21:35
        niejestesmy od tego abt go osadzac , to jegi sparwy nie nasze, to jego zycie
        nieiwem czemu ta sprawa jest na 1 stronie gazety coto jakis brukowiec szukajacy
        taniej sensacji napewno to jemu i calej jego rodzinie niepomoze :(
        • Gość: lunch Re: Do pokoju bez klamek z tym pajacem IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:30
          Bo to jest świat papparazich. Najlepsze są kolorowe gazetki dla pań, w których
          na 20 stronach można wyczytać, która gwiazda się z którym gwiazdorem p..doli,
          z którym ma dziecko, z którym poprzednie, a którego naprawdę kocha.
          A cóż mnie to do cholery - nawet jeśli jestem wielbicielem filmów z jej czy
          jego udziałem - obchodzi.
          To samo ze Sławkiem. To najlepszy częstochowski żużlowiec. Prezentowany przez
          niego sport i specyficzne podejście do niego uczyniły moje życie szczęśliwszym
          i myślę, że nie tylko moje. I bzik mnie obchodzi, że żona zapomniała, że w
          czwartki się zabawiali w stylu S/M.
      • Gość: lunch Re: Do pokoju bez klamek z tym pajacem IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:26
        Sportowiec nie jest od tego, żeby prezentować wysoki poziom intelektualny.
        Zresztą Twój nie wyższy, bo zwrotu o wodzie sodowej użyłeś delikatnie mówiąc
        nieadekwatnie do sytuacji, być może go nie rozumiesz.
      • Gość: tjjb Re: Do pokoju bez klamek z tym pajacem IP: *.man.czest.pl 18.07.06, 17:55
        slayowi odleciało na wysokich oktanach
      • Gość: maro Re: Do pokoju bez klamek z tym pajacem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 20:19
        katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/625837.html
    • Gość: Ja z Bemowa Sado - Maso? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.07.06, 12:04
      Można i tak.
      Ale bydlaka trzeba zamknąć.
      • Gość: timo Re: Sado - Maso? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:15
        nie odpierniczyło tylko przejrzał chłop na oczy. pewnie pogadał z Jackiem G. jak
        u niego bywało i skonstatował ze rogi on ale nie jemu.
        • Gość: ****Victory CKM [...] IP: *.dip.t-dialin.net 14.07.06, 14:30
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • audir [...] 14.07.06, 13:15
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: lunch Re: Sado - Maso? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:31
        Wara od Sławka.
    • Gość: Inka Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:07
      No przecież wiele kobiet lubi takie zabawy... Bondage w łańcuchach... :) Tylko
      on pewnie zapomniał o niej jak wyszedł po zapałki do kiosku. ;)
      • voytex Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami 14.07.06, 19:50
        Gość portalu: Inka napisał(a):

        > No przecież wiele kobiet lubi takie zabawy... Bondage w łańcuchach... :)
        Tylko
        > on pewnie zapomniał o niej jak wyszedł po zapałki do kiosku. ;)
        Byl w trakcie czytania"Dziewczynki z zapalkami" a pomylilo mu sie z
        tesciowa...powinni go uwolnic i zezwolic na uprawianie zawodu pod warunkiem,ze
        lancuch w motorze bedzie zastapiony walem korbowym...
    • Gość: sm Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.aster.pl 14.07.06, 12:09
      jest przecież napisane-
      skuł jak co rano
      Może to już była wyższa forma zdominowania-
      zostawił ją na cały dzień...
      • Gość: hahaha Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:26
        zytaj uwaznie, nie ma slowa "co rano'
      • Gość: magda Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:49
        Przecież to co on robi to przemoc i przestepstwo, rodzina powinna powiadomic
        prokuraturę
        • voytex Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami 14.07.06, 21:05
          Gość portalu: magda napisał(a):

          > Przecież to co on robi to przemoc i przestepstwo, rodzina powinna powiadomic
          > prokuraturę
          Moze maja prokuratora w rodzinie?...
        • Gość: lunch Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:34
          To problem jego żony, a nie Twój ani mój.
    • jureg1 Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami 14.07.06, 12:11
      a co będzie jak coś mu odbije na torze ?
      • Gość: xtrmntr Zuzlowcy to chyba najbardziej zryci sportowcy IP: *.cable.mindspring.com 15.07.06, 07:19
        Wielokrotne proby samobojcze, polamane kregoslupy itp. itd.
        • Gość: sardynki Re: Zuzlowcy to chyba najbardziej zryci sportowcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 15:58
          na pewno nie w takim stopniu jak piłkarzyki- jakoś żużlowcy noie walą
          przeciwnkowi z bańki, nie kopią gdy sędzie nie widzi, nie wywracaja się
          teatralnie co 5 minut.
    • Gość: szef [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:11
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: zoza [...] IP: *.swietochlowice.org / *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:16
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Hrabia [...] IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 14.07.06, 12:19
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • janosik6 nie przesadzajcie, byc moze facio mial powody 14.07.06, 12:22
          • monika_04 Re: nie przesadzajcie, byc moze facio mial powody 14.07.06, 12:25
            Tak pewnie bardzo ważne. Zupa była za słona!
          • pmfw [...] 14.07.06, 12:27
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: MK Re: nie przesadzajcie, byc moze facio mial powody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:33
              Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale tym co zrobił właśnie przekreślił
              wszystkie swoje szanse. Jak kobieta się teraz uprze to czeka go odsiadka, koniec
              kariery i mnóstwo kasy do zapłacenia. Sąd nie zobaczy w nim "obrońcy synka" ale
              psychopatę.
              • Gość: Jap Re: nie przesadzajcie, byc moze facio mial powody IP: *.alushiptechnology.com 14.07.06, 12:58
                Ale pozniej moze ja tak zalatwic ze nikt jej nawet kijem nie dotknie.
              • Gość: monika Re: nie przesadzajcie, byc moze facio mial powody IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 16.07.06, 12:26
                "Obrońca synka" powiadacie hmmm ja nie wiem dlaczego to zrobił bo to wie on i
                jego żona zapewne. Dla mnie liczy sie fakt że ją zostawił przykłutą to łóżka i
                sobie poszedł :]. Jest dorosłym facetem i nie ma 20 lat żeby nie wiedzieć jakie
                wynikną konsekwencje tego co zrobił. Powinien rozegrać to inaczej i możliwe że
                wtedy by go poparli ale widać jak on myśli, jak człowiek epoki kamienia
                łupanego :)
                • Gość: lunch Re: nie przesadzajcie, byc moze facio mial powody IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:38
                  A cóż jej się takiego wielkiego stało? Poleniuchowała cały dzień i cyk. Zresztą
                  zauważcie, że do wieczora nie reagowała. Czekała aż stary przyjdzie z pejczem i
                  w skórzanej bieliźnie - jak co czwartek. A że Sławek, jak to Sławek, został
                  dłużej na piwie, to spanikowała. I tyle.
      • Gość: jacek Powalająca zoza (czy zołza?) IP: 80.53.35.* 14.07.06, 13:54
        Większość przestępców to faceci, czy trzeba mocniejszego dowodu? A co zrobić z
        większością naukowców, podróżników, wszelkiej maści artystów, polityków
        (niestety) itp. Może to też czegoś dowodzi?
        • Gość: lunch Re: Powalająca zoza (czy zołza?) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:36
          Kopernik była kobietą!
    • Gość: Jak to? Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.knc.pl 14.07.06, 12:26
      Jak to - zobowiązali do stawienia się , a nie - zabrali go od razu na
      komisariat? Nie aresztowali?!? Facet miał szczęście, ze jego żonie nic jeszce
      koszmarniejszego się nie stało - nie dostała zawału itd, ale przecież naraził
      jej życie! Czy to tak powinno wyglądać? Jak tu stanowi prawo? Czy takie
      zachowanie można zaliczyć do kategorii - - niskiej szkodliwości społecznej?
      Może jakiś prawnik mógłby mi na to odpowiedzieć?
      • Gość: lunch Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:39
        Powtórzę się:
        A cóż jej się takiego wielkiego stało? Poleniuchowała cały dzień i cyk. Zresztą
        zauważcie, że do wieczora nie reagowała. Czekała aż stary przyjdzie z pejczem i
        w skórzanej bieliźnie - jak co czwartek. A że Sławek, jak to Sławek, został
        dłużej na piwie, to spanikowała. I tyle.
    • Gość: Siema [...] IP: 195.189.52.* 14.07.06, 12:26
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Darco Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:28
      Sławek!! Sławek D.!!! Sławek D****!!! OLE!!!
      To pewnie przez ten stres, że mu nie idzie w lidze. Chłop powinien się przenieś
      do pierwszej ligi, tam by jeszcze porządził.
      • pmfw Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami 14.07.06, 12:32
        zycze kazdemu, ktory tu bluzga na Slawka takiej samej zony, jaka niestety jemu
        sie trafila, nie macie pojecia o temacie, a wydajecie wyroki. I to jest w tym
        wszystkim najgorsze, ze teraz Slawek bedzie tym najgorszym i tym zlym
        • Gość: wwi Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.kolporter.com.pl / 80.51.223.* 14.07.06, 12:43
          Każdy ma taką żonę, jaką sobie wybrał. Jak brał się za jakieś plastikowe
          wywłoki, to jego sprawa. Trzeba było znaleźć kobietę z IQ wyższym niż 65 i może
          by nie było sprawy.
          • Gość: jacek Z tym IQ to ostrożnie IP: 80.53.35.* 14.07.06, 14:05
            Sęk w tym, że kobieta po ślubie często okazuje się całkiem inną osobą. Z
            zamiłowanej podróżniczki i czytelniczki literatury pięknej, a przy okazji
            łagodnej domatorki może się po zaobrączkowaniu przeobrazić (i to w kilka
            tygodni) w kłapliwą i leniwą miłośniczkę oper mydlanych. Inteligentne mogą być
            trudniejsze do zdemaskowania.
            • Gość: ela do jacka Re: Z tym IQ to ostrożnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 14:21
              i ja też widze że facet po ślubie jest kimś innym niz przed
            • Gość: lunch Re: Z tym IQ to ostrożnie IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:42
              Ale ona już przed ślubem nie wyglądała na czytelniczkę literatury pięknej.
        • Gość: lunch [...] IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:41
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: lunch Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:45
        Oj, jeszcze w ekstrówce porządzi. Ma chłop w sporcie pecha od zawsze, ale jak
        złapie formę, to jeszcze zobaczymy.
    • Gość: ubububu Ktoś wie co ci żuzlowcy palą i kto im to dostarcza IP: *.acn.waw.pl 14.07.06, 12:31
      ?
      CZy to może po prostu opary żuzlu?
      • Gość: gonzo Re: Ktoś wie co ci żuzlowcy palą i kto im to dost IP: *.poch.com.pl / *.poch.com.pl 14.07.06, 12:44
        a co to są "opary zużlu"???
    • Gość: zolza [...] IP: *.21.pl / *.21.pl 14.07.06, 12:38
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: MAXX [...] IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.07.06, 12:40
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: bb psychol IP: *.zak.com.pl / *.zak.com.pl 14.07.06, 12:46
      w innym temacie ktos udowadnial ze zuzel jest lepszy niz siatka, moze jako
      widowisko tak,ale siatkarze to przynajmniej normalni ludzie, a zuzlowcy to
      psychole, wieszaja sie, tluka zony, cos z tym sportem jest nie tak ze tak siada
      na psychike

      qszy.ovh.org/galaxy/register.php?id=648
      • Gość: sz Re: psychol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.06, 13:07
        "w innym temacie ktos udowadnial ze zuzel jest lepszy niz siatka, moze jako
        widowisko tak,ale siatkarze to przynajmniej normalni ludzie, a zuzlowcy to
        psychole, wieszaja sie, tluka zony, cos z tym sportem jest nie tak ze tak siada
        na psychike"
        wez sobie to przeczytaj jeszcze raz i pomysl...a jak dojdziesz do wniosku ze
        napisalbys o jeszcze raz to ci wspolczuje
    • Gość: pas!ak68 Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.autocom.pl 14.07.06, 12:49
      ...bo to zła kobieta była...
    • Gość: Piterek Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 14.07.06, 13:07
      bo to... zla kobieta byla
    • Gość: uburama A bo to było tak: IP: *.acn.waw.pl 14.07.06, 13:17
      Raz w miesiącu żuzlowcy urządzają wyścigi rydwanów - żony przykute łańcuchami do
      łóżek ciągną je po torze ile sił w nogach a zawodnicy popędzają je bez litości
      pejczami.
      Zwycięzca urządza sobie rzymską orgię z przegranymi.
      No i to co się zdarzyło to był trening.
    • Gość: Kala Re: To jest przestępstwo. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 13:31
      Pardon, za szybko nacisnelam enter. To jest przestepstwo, niezaleznie od tego
      jak bardzo zona go wkurzala. Mogl sie z nia rozwiesc, kazac jej sie wyprowadzic,
      wyprowadzic sie samemu, ale nie mogl stosowac przemocy. Nie ma dla tego zadnego
      usprawiedliwienia. Koniec, kropka.
      • Gość: gosc Re: To jest przestępstwo. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 16:58
        to nie Sławek(niestety//////) ja zniewolił- tylko ojciec -he he -jego sprawa za
        co ???
        dlatego sławek jest na wolnosci .-jak mogło biedactwo caly dzien byc przykute
        do łużka jak jej rodzice mieszkają 200m od niej ???-jej nadopiekuncza mama nie
        zajżałaby do curki przez 12 godz ??- a jesli chodzi o ich związek -to poprosu
        sa siebie warci i tyle

    • Gość: Zizi Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 13:38
      Jaki damski bokser ? To była gra wstępna !
    • a1b2c3d49 Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami 14.07.06, 13:38
      On zawsze był trochę "inny".Jeżeli ma jeszcze tyle energii niech to pokaże na
      torze bo tam jest tyci, tyciusieńki.Ale bohater.
      • Gość: lunch Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:45
        Pokaże w przyszłym sezonie. Zapewniam Cię.
    • Gość: amen Tylko w Polsce może ludziom odpierdzielić . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 13:43
      • baltazarus Oczywiście 14.07.06, 14:20
        Powszechnie wiadomo, że Menson, Dahmer czy Chikatilo działali w Polsce.
        • Gość: ciekawy Re: Oczywiście IP: *.sympatico.ca 14.07.06, 20:58
          co nie znaczy,ze tacy jak Jeff Dahmer moga sie nie "pojawic" - jesli nadal
          bedzie sie propagowac wszelkie zboczenia
    • Gość: hehe Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 13:43
      ulica Marysia ? hehe
    • Gość: jagienka Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 14.07.06, 13:47
      indyczą się tu niektórzy obrońcy uciśnionej, że nie wiadomo co jej zrobił. Czy
      jest gdzieś napisane, że jej wlał? stłukł do nieprzytomności?skatował? w ogóle
      uderzył?? nie! natomiast jest napisane, że była przykuta ZA NOGI do łóżka. Nie
      była cała owinięta łańcuchami, nie miała powykręcanych rąk, nikt jej nie
      zakneblował. Nie zamierzam go bronić, ale trzeba wziąć pod uwagę, że być może
      chciał w ten właśnie sposób zmusić ją do przemyślenia pewnych spraw. A w
      przypadku niektórych osób inne metody widocznie nie skutkują.
      • zewszad_i_znikad Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami 14.07.06, 14:19
        Gość portalu: jagienka napisał(a):

        > indyczą się tu niektórzy obrońcy uciśnionej, że nie wiadomo co jej zrobił.
        Czy
        > jest gdzieś napisane, że jej wlał? stłukł do nieprzytomności?skatował? w
        ogóle
        > uderzył?? nie! natomiast jest napisane, że była przykuta ZA NOGI do łóżka.
        Nie
        > była cała owinięta łańcuchami, nie miała powykręcanych rąk, nikt jej nie
        > zakneblował. Nie zamierzam go bronić, ale trzeba wziąć pod uwagę, że być może
        > chciał w ten właśnie sposób zmusić ją do przemyślenia pewnych spraw. A w
        > przypadku niektórych osób inne metody widocznie nie skutkują.

        Ciekawe, że kobiety tak bronią krzywdzicieli innych kobiet... I powtarzają, że
        kobiety są taaakie okropne, jakieś odrażające obce istoty.
        • Gość: jagienka Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 14.07.06, 21:21
          Nie bronię go, ale tak jak napisałam - do niektórych osób nie da się dotrzeć
          inaczej - tylko przez wstrząs lub działanie niekonwencjonalne (nieważne czy to
          kobieta czy mężczyzna). Być może jego żona jest takim przypadkiem; jeśli tak to
          mogę mu tylko ogromnie współczuć.
          • Gość: lunch Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:52
            Właśnie. Wyobraź sobie, że oglądasz film fabularny. I teraz jakaś trudna
            rodzinna sytuacja, małżeństwo się rozpada, żona coś tam kombinuje (jakieś
            dziwne interesy, skok w bok). Mąż ją zamyka na klucz (ale to nieskuteczne,
            lepiej łańcuchem za nogi do łóżka, a przecież rąk jej nie skrępował), żeby nie
            mogła się z nikim skontaktować i mówi: przemyśl to sobie. Wrócę wieczorem.
            Zrobiłoby to na Tobie wrażenie? Na mnie nie - normalna sprawa.
            A tu lament wznoszą, jaki to przestępca. Ludzie, wyluzujcie.
      • Gość: normalna Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.dzi.vectranet.pl / *.unregistered.net.telenergo.pl 14.07.06, 18:14
        Jagienka co Ty pleciesz ,przeczytaj jeszcze raz co napisałas.Przykuta do lóżka
        miała czas na przemyślenia.To chory człowiek,niebezpieczny .Mnie tylko
        zastanawia zachowanie policji,zaprosiła go na jutro !!!!
        • Gość: jagienka do 'normalnej' IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 14.07.06, 21:32
          zapewniam cię, że wiem co piszę; to jest moje zdanie i nie zamierzam o tym z
          tobą dyskutować. Do niektórych trafiają tylko takie argumenty. I zdaje się, że
          to ty pleciesz pisząc, że jest to człowiek 'chory' i 'niebezpieczny' - masz na
          to jakies papiery? opinie lekarskie? jesli nie, pleciugo, to dalej się
          zastanawiaj nad tym dlaczego policja zaprosiła go na jutro.
          PS. czy chciałaś coś dać do zrozumienia poprzez swój nick? 'normalna' w
          zestawieniu z kim? ze mną czy ze Sławkiem? jeśli ze mną to sobie daruj - twoja
          definicja normalności nie bardzo mnie interesuje.EOT.
          • Gość: do jagienki Re: do 'normalnej' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.06, 17:50
            a jak ty bys sięczuła babo jakby cię stary twój przykół do łóżka łańcuchami,
            najpierw pomysl durnoto zanim coś napiszesz
            • Gość: jagienka Re: do 'normalnej' IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.07.06, 19:20
              A ty zanim coś napiszesz naucz się pisać poprawnie. I daruj sobie inwektywy
              (jeśli rozumiesz co to znaczy) bo ktoś taki jak ty nie jest w stanie mnie
              obrazić. Absolutnie EOT.
      • Gość: lunch Re: Dlaczego znany żużlowiec skuł żonę łańcuchami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.06, 09:48
        Otóż to.
    • baltazarus Może tylko zapomniał ją odpiąć 14.07.06, 13:53
      Zapinał ją za jej zgodą, a później się zapomniał i poszedł na spacer?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka