Gość: ??
IP: 80.54.173.*
21.09.06, 10:17
Nie wiem jak jest na innych pocztach w częstochowie ale wydaje mi się,że
najbardziej anemiczne i powolne pracownice pracują na poczcie na Witosa 1b na
Północy!!Żadko chodzę na pocztę(całe szczęście)i jeszcze nie zdażyło mi się
bym stał krócej w kolejce niż 15 minut!!Wczoraj znowu stałem 22 minuty
chociaż przede mną stały tylko 2 osoby!Panie pracujące tam są tak grube,że
nie mogą się obrócić na krzesełku-Dramat!