Gość: anotonim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.06, 00:22 witam.mam pytanie dotyczace pracy w tej firmie.na czym dokladnie polega tam praca jaka jest atmosfera i zarobki w tej firmie?z gory dzieki za odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj