Dodaj do ulubionych

komunikat SLD

06.10.06, 15:54
Mam przyjemność poinformować wszystkich zainteresowanych, że w Częstochowie
działa Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci.
Na listach wyborczych komitetu oprócz członków tych partii znaleźli się
kandydaci ze wszystkich lewicowych partii oraz wielu stowarzyszeń i
organizacji społecznych.
Wspólnym kandydatem Komitetu na Prezydenta Częstochowy jest obecny Radny
Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Wszystkich zainteresowanych w
imieniu KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci oraz wszystkich kandydatów do
Rady Miasta Częstochowy pragnę zaprosić Szanownych Państwa na uroczystą
inaugurację kampanii wyborczej w dniu 13-go października 2006r. (piątek) o
godz. 17:00 w Klubie Politechnik
przy Al. Armii Krajowej 13/15.

Serdecznie zapraszamy.

Szef sztabu wyborczego
KKW SLD+SDPL+PD+UP
Lewica i Demokraci
Marek Balt

Obserwuj wątek
    • Gość: Jan Re: komunikat SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.06, 16:19
      Panom już dziękujemy
      • Gość: oonnaa Re: komunikat SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.06, 16:30
        jw.
      • Gość: anty Re: komunikat SLD IP: *.trustnet.pl 09.10.06, 17:38
        precz z komuna
    • Gość: Edek Re: komunikat SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.06, 16:44
      Koalicja sprawdzonych interesów !

      gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3666576.html
    • prawicowiec2 wrrrrrr..!! 06.10.06, 16:58
      j.w.
    • Gość: zador Re: komunikat SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.06, 18:30
      Lewica rules ! dostaniecie wszyscy w dupę !
      • Gość: paolo Re: komunikat SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.06, 18:34
        nigdy nie zaglosuje na bylych czerwonych... heh teraz to różowi;p
        • henryczek-czewa Re: komunikat SLD 06.10.06, 18:41
          za 20 lat sld to też będą byli czerwoni? puknij się w łeb o ile go masz. Denerwuje mnie juz to pieprzenie - zauważ, że na lewicy działa też wiele młodych osób, które w prl chodziły do przedszkola lub najwyżej podstawówki

          przepraszam za słownictwo
          • prawicowiec2 Re: komunikat SLD 07.10.06, 12:37
            a co ma do tego wiek???
            jak ktoś jest czerwony to jest i tyle!
            • Gość: yoł Re: komunikat SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.06, 14:40
              moj drogi prawiczku czerwony to jest żul spod monopoli .
              • prawicowiec2 Re: komunikat SLD 09.10.06, 09:08
                O tak!
                Zresztą jak już pójdzie głosować, to pewnie na czerwonych :)
          • zinelek Re: komunikat SLD 07.10.06, 18:09
            henryczek-czewa napisał:

            > za 20 lat sld to też będą byli czerwoni? puknij się w łeb o ile go masz. Denerw
            > uje mnie juz to pieprzenie - zauważ, że na lewicy działa też wiele młodych osób
            > , które w prl chodziły do przedszkola lub najwyżej podstawówki
            >
            > przepraszam za słownictwo
            >
            ( a jak nie wiesz co to są czerwoni to poczytaj o prawdziwej historii polski po
            roku 1945 )
        • Gość: bobo Re: komunikat SLD IP: 80.54.169.* 09.10.06, 15:24
          z na :

          Gość portalu: paolo napisał(a):

          Masz racje paolo głosuj na czarnych oni dadza ci chlebek i ładne mieszkanie
    • Gość: asd Re: komunikat SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.06, 18:47
      To toto jeszcze jest? Sojusz Lewizny Dużej znowu atakuje. Najwyższy czas aby
      popadł w zapomnienie albo do podziemia czerwona mafio.
    • boozar Re: komunikat SLD 06.10.06, 18:52
      Nie rozumiem tych osob ktore pisaly wczesniej.....
      Przeciez nik nie kaze wam na nich glosowac ...
      No ale napluc przeciez nie zaszkodzi ...
      IV RP sie klania ......
      tolerancyjna IV RP dodajmy ... :(

      pozdro
    • Gość: Andy Re: komunikat SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 20:15
      Faktycznie - nie ma już co dyskuować o tej zanikającej , kanapowej formacji.
      Choć z drugiej strony ta hydra ma tendencje do odradzania się...
      Mam jednak nadzieje , że wkrótce uchwalone ustawy dekomunizacyjne załatwią
      sprawę...
    • Gość: Stan Re: komunikat SLD IP: 212.87.240.* 06.10.06, 20:54
      A co to jest SLD? Czyżby Stowarzyszenie Leśnych Dziadków? Jeśli tak to
      pozdrawiam i życzę owocnego grzybobrania. Tylko uważajcie na szatany. Wyjątkowo
      obrodziły w naszych lasach.
      • Gość: paolo Re: komunikat SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.06, 21:06
        hahahahahaha dobre:)
    • Gość: yoł Re: komunikat SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.06, 21:30
      oczywiści , żę polska lewica to lipa ale i tak najlepsza z polskich parti A wy PRAWICZKI co żal , że po waszych syfiastych partyjkach cały narod jedzie wiec dla pociesznia musicie sobie w tym temacie popisać ... :D niestety ale gorszych partaczy niż wy w polsce niebyło wiec pocieszajcie się dowoli :)
    • Gość: marcin Re: komunikat SLD IP: *.trustnet.pl 07.10.06, 12:52
      hydra podnosi swój złodziejski skorumpowany mafijny łeb, musiałbym postradać
      zmysły aby na was sagłosować - republika kolesi już była, złodziejskie nasienie
    • Gość: mieszkaniec Re: komunikat SLD IP: 80.54.171.* 07.10.06, 20:18
      Ja głosuję za tymi co mają lepszy program. A to ma SLD.Bo obecni to nie mają
      żadnego programu.
      • Gość: Student Re: komunikat SLD IP: *.t15.ds.pwr.wroc.pl 07.10.06, 20:29
        niestety caly czas pamietam hasla skandowane przez polakow kiedy wyzwalalismy
        sie spod zelaznej kurtyny!PRECZ Z KOMUNA!!a jak by nie bylo zalozycielami SLD
        sa same SBeki i kapusie a Ci to ich wnukowie lub synowie bo kto normalny o
        zdrowych zmyslach sam sie pakuje w SLD?
        to tradycja z pokolenia na pokolenie :)
        -------------------------------------------------------------------
        a racjonalnie oceniajac to lepiej jest zaglosowac na kogos znajomego...nie
        partyjniaka ale kogos kto reprezentuje siebie i Ciebie...bez sztandarow
        partyjnych.taka partia jest np WSPOLNOTA SAMORZADOWA ktora odrzucila oferte
        startowania z list PO czy tez PIS :) i pewnie zaraz 50 osob zreza ten post ze
        Wrona to i tamto ale jak by nie bylo w czewie teraz jest lepiej niz bylo i
        jeszcze moze byc jeszcze jeszcze lepiej!a za SLD bylo tylko gorzej i gorzej az
        siegnelismy dna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Glosuje na swoich!WSPOLNOTA gora!

        pozdro
        • Gość: Kangur Re: komunikat SLD IP: 80.54.171.* 07.10.06, 22:47
          Proszę nie wspominać o Wronie przez niego jesteśmy Śląsk!!!
    • pan_prezydent [...] 07.10.06, 23:08
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: xx Re: komunikat SLD IP: 80.54.171.* 08.10.06, 10:29
      Ty to jesteś jeszcze szczawikiem. Co ty możesz wiedzieć o dawnych czasach.
      • Gość: ll54 Re: komunikat SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.06, 08:57
        to bezczelnosc sld ma odwage jeszcze sie odzywac
    • Gość: bleeeeee Re: komunikat SLD IP: *.v.pppool.de 09.10.06, 12:06
      rzygac sie chce na samo haslo sld
      • Gość: Kka Re: komunikat SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.06, 12:45
        Ja za to rzygam jak widze kaczynskich,i te ich skrzeczace geby ,rzygam na widok
        giertycha...Popieralem i zawsze bede popieral lewice.Mam nadzieje ,ze wybudzi
        sie z marazmu i stanie mocno na nogach.Pozdrawiam.Lewak:)
        • prawicowiec2 Re: komunikat SLD 09.10.06, 12:54
          ..... i zaprowadzi wieczną szczęśliwość, chciałoby się dodać.
          eh to lewactwo :(
        • Gość: Andy Re: komunikat SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.06, 12:59
          Ale przecież SLD już od dawna stoi na nogach ... 15 lat przy żłobie...
          I same sukcesy - 20% bezrobocia , rozkradziony majątek narodowy ... Ale program
          mają naprawde dobry .. i co najważniejsze sprawdzonych od dziesiątków lat
          działaczy !
          Działaczy którzy wiedzą skąd wiatr wieje - czyli służyli Moskwie , potem
          Zachodowi...ale wille za murami mają... Nie ma co dbają... o swoich członków :)
          • Gość: zuza Re: komunikat SLD IP: 212.160.86.* 09.10.06, 15:02
            No i dobrze że o sobie przypomnieli będę wiedzieć,żeby na nich nie głosować.
            • Gość: yxz Re: komunikat SLD IP: 80.54.169.* 09.10.06, 15:26
              moherowe berety panuja nad swiatem.hi hi hi hi
              • Gość: kkap Skąd w Polsce taka nienawiść do osób o poglądach l IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 15:52
                Skąd w Polsce taka nienawiść do osób o poglądach lewicowych? Nie uważam żeby
                SLD dobrze rządziło ale to co odwala PiS jest dużo gorsze. Jestem lewicowcem,
                popieram SdPl i w piątek o ile dam rade to się pokażę na rozpoczęciu kampani :)
                Panom z PiSu już podziękujemy.
                • prawicowiec2 Re: Skąd w Polsce taka nienawiść do osób o pogląd 09.10.06, 16:31
                  nienawiść? niee to niezgodne z duchem prawicowym.
                  Bardziej określiłbym to jako: Niechęć Bycia Rządzonym Przez Czerwonych:)
                • Gość: Andy Re: Skąd w Polsce taka nienawiść do osób o pogląd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.06, 16:41
                  Nie uważam żeby
                  > SLD dobrze rządziło ale to co odwala PiS jest dużo gorsze.

                  Dobre... 15 lat rozkradania Polski i "lewicowego" podejścia do gospodarki -
                  czyli bogaci się bogacili - a biedni na śmietnik, oraz wygenerowanie 20 %
                  bezrobocia jest lepsze od - być może nie zawsze udolnych, ale na pewno nawet
                  w drobnym procencie nie tak złodziejskich rządów jak SLD...

                  To tak jakby porównać morderce z NKWD do ochroniarza na dyskotece...
                  Ale takie relatywne spojrzenie na rzeczywistość to dla lewactwa norma...
                  • Gość: hmmm Re: Skąd w Polsce taka nienawiść do osób o pogląd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.06, 17:13
                    Za to teraz mamy znaczny spadek bezrobocia...Pis sie do tego
                    przyczynil...Wiecie jak?Kilka milionow ludzi wyjechalo na zachod.Hahahaha.
                    W pisie i lpr tez zlodzieji pod dostatkiem..Giertych,Wierzejski -afera z
                    wielkopolskim bankiem(oczywiste ze teraz ich nie oskarza,ale poczekajmy na
                    zmiane rzadu),Lipinski i Mojzesowicz-korupcja (proba kupienia poslanki
                    Beger),Sosnierz ,szef NFZ,skazany prawomocnymi wyrokami za niegospodarnosc i
                    narazenie slaskiej kasy chorych na milionowe straty.Wy myslicie ,ze oni sie
                    nami przejmuja?
                    Kazdy patrzy tylko zeby samemu sie nachapac.Szaraczkow takich jak my maja
                    gdzies.
                    • prawicowiec2 Re: Skąd w Polsce taka nienawiść do osób o pogląd 09.10.06, 17:19
                      Skoro się czerwoni skrzykują to warczę, niezależnie od tego czy różowi kradną
                      czy nie.
        • Gość: Rava Re: komunikat SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 13:45
          Ireczku, takiś jesteś głupi, wszystkich sprzedasz- kościół, margarynę, a nawet
          ojca i matkę za swoje komunistyczne poglądy.
          Dla Ciebie oprócz wódki nic nie ma świętego.
          Dzięki Bogu, że Twój czas dobiega końca, kreaturo!!!
    • kenel Re: komunikat SLD 11.10.06, 15:08
      Ten sojusz stwarza nadzieje na podniesienie standardow politycznych w Polsce.
      Zameczony jestem okresleniami czarny, czerwony, rozowy. To sa frazesy.
      Tak jak kolejna proba tworzenia koalicji rzadowej. Chyba, ze w Polsce jak
      przewiduja niektorzy politolodzy, wyodrebni sie system dwupartyjny.
      Zdrowiej byloby gdyby koalicja SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci zyskala na sile
      i wspoltworzyla, kiedys to mam nadzieje nastapi, zdrowa polityke z pozytkiem dla
      kraju.
      Pozdrawiam.
      • prawicowiec2 Re: komunikat SLD 11.10.06, 15:26
        ....a świstak siedzi i ...
        • Gość: ANTY PRAWICA FRONT Re: komunikat SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.06, 15:46
          Zrobie wszysko by tacy jak wy poszli tam gdzie jest wasze mjesce , teraz budujecie nową koalicje z pokuconymi koalicjantami śmiech ! zachowujecie się ja dzieci a waszą piaskownicą jest POLSKA , PRECZ Z NAWIEDZONYMI PARAWICZKAMI
          • prawicowiec2 Re: komunikat SLD 12.10.06, 08:14
            proszę o sprecyzowanie pojęć "tacy jak ty" i "tam gdzie wasze miejsce"
        • storima Re: komunikat SLD 11.10.06, 23:33
          prawicowiec2 napisał:

          > ....a świstak siedzi i ...

          Co w tym zlego, ze powstala centrolewicowa koalicja? Doswiadczeniem europejskich
          demokracji mozna jedynie stwierdzic, ze to dobrze.
          • Gość: Andy Re: komunikat SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.06, 07:25
            Jaka centro-lewicowa..? Gdzie ty widzisz w SLD lub Unii Wolności , czy jak tam
            się teraz ta mikroskopijna partyjka nazywa, jakąś lewicowość...
            W jakim elemencie rządy SLD były lewicowe ? Przecież ich wszelkie działania
            gospodarcze były skrajnie mafijno - liberalne...


          • prawicowiec2 Re: komunikat SLD 12.10.06, 08:16
            w sumie dla prawdziwej prawicy to nawet lepiej - jeden przeciwnik. niestety
            sporo jest konkurentów w postaci różnych pseudoprawic: pisów i elpeerów itp

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka