Gość: gość IP: 80.48.49.* 12.11.06, 21:00 Wrona 33% Rozpondek 22% Matyjaszczyk 10% Giżynski 7% Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pepe998 Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 21:07 a skad sa te wyniki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kola Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: 80.51.4.* 12.11.06, 21:13 mam nadzieję że tadziu wygra:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 21:14 ja tez mam nadzieje ze tadziu wygra :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anoosia Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:34 a ja wprot odwrotnie Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja_czestochowa Re: wyniki sondażu z ubiegłego weekendu 12.11.06, 21:13 Przypominamy, że w sondażu, którzy przed tygodniem dla „Gazety” przeprowadził wśród częstochowian PBS poparcie dla kandydatów na prezydenta rozkładało się: Tadeusz Wrona (Wspólnota Samorządowa) - 32 proc. Halina Rozpondek (PO) - 22 proc. Krzysztof Matyjaszczyk (Blok Centrolewicowy)) - 10 proc. Szymon Giżyński (PiS) - 7 proc. Ryszard Raczek (Zrzeszenie Emerytów i Rencistów) - 2 proc. Longin Dobrakowski (LPR) - 0 proc. Odpowiedz Link Zgłoś
adq82 Re: wyniki sondażu z ubiegłego weekendu 12.11.06, 21:20 gazeto 32 + 22 + 10 + 7 + 2 = 73 a gdzie brakujące 27 procent ? Odpowiedz Link Zgłoś
morning.calm Re: wyniki sondażu z ubiegłego weekendu 12.11.06, 21:24 To tylko sondaz. Cale szczescie! A ten brakujacy procent to ludzie, ktorzy odpowiedzieli pewnie "nie wiem". Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja_czestochowa Re: wyniki sondażu z ubiegłego weekendu 12.11.06, 21:26 Był to sondaż, w którym nie zaliczano głosów osób, które deklarowały, że pójdą na wybory, ale nie zdecydowały na kogo oddadzą swój głos. To właśnie te 27 proc. Pozdrawiamy Odpowiedz Link Zgłoś
adq82 Re: wyniki sondażu z ubiegłego weekendu 12.11.06, 21:33 no to jeśli nie były brane , to powinniście przeskalować do 100% . niestety nie zmienia to faktu , że proporcje zostają . :((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arti Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: *.prio140.trustnet.pl 12.11.06, 21:41 wszyscy którzy głosowali na Wrone to łosie, najpierw na niego głosują a potem przychodzą na żużel i na niego gwizdają, paranoja, idioci i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieuk Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: 80.54.173.* 12.11.06, 21:46 Kłania Ci się prof.MIODEK polonisto pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gajowy chrobotek Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: 80.54.169.* 12.11.06, 21:55 na szczęście nie chodze na żużel .. a co będzie w drugiej rundzie, zobaczymy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: donkichot Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:37 arti - powiem grzecznie nie jesteś zdrowy :) Precz z tym arti !! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: simonsa Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: 212.160.86.* 12.11.06, 23:27 dobrze ze bedzie dogrywka bo jak wrony wygraja to wrr...;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arti Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: *.prio140.trustnet.pl 14.11.06, 17:39 ty jesteś ku.. baranie zdrowy chyba jak mlaskasz Wronie pałe Odpowiedz Link Zgłoś
adq82 Re: wyniki 12.11.06, 23:45 Wyniki głosowania z 23 (na 133) Obwodowych Komisji Wyborczych Wrona Tadeusz 4939 39.9% jestem zażenowany ! jednym słowem brakuje żeby każdemu napluł w twarz i dostałby za to jeszcze dodatkowe 10% . tak dziękujecie za wymieranie miasta , pseudo inwestycje , chamskie mpk , burdel w urzędzie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rter Re: wyniki IP: 212.160.86.* 12.11.06, 23:48 podziekujmy wronie! hehe za co? za mechery!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: I.LEŚNIKOWSKI zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: *.um.gov.pl 12.11.06, 23:54 Miasto nie wymiera. Z inwestycji każdy już korzysta, stoją, można je dotknąć i obejrzeć. MPK chamskie nie jest. Urząd ma grubo ponad 70 procent bardzo pozytywnych ocen mieszkańców Częstochowy, o nagrodach nie wspomnę, bo przecież są przyznawane przez niezależne i obiektywne organizacje. Tak więc - polecam spokój i rozsądek. W drastycznych przypadkach relanium. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: 80.48.49.* 12.11.06, 23:57 oooooo rzecznik ? w urzędzie ? w niedzielę ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: świr Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:59 w niedziele i w nocy! :O Odpowiedz Link Zgłoś
boozar Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd 12.11.06, 23:59 A ja polecam troche obiektywizmu zamiast realnium, albo jednoczesnie ;) I mniej wazeliny bo zabraknie w miescie niedlugo. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: I.LEŚNIKOWSKI Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: *.um.gov.pl 13.11.06, 00:03 Widzę, że zachowuje pan czujność we wszystkich wątkach o każdej porze od conajmniej tygodnia. Jak zwykle obiektywnie, pozytywnie nastawiony do świata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: I.LEŚNIKOWSKI Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: *.um.gov.pl 13.11.06, 00:05 co najmniej oddzielnie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
zwitter1 Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd 13.11.06, 00:10 A ja glosowalem na SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zs Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 00:16 EEEEEEEEEEEEEEEE, nie żartuj!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: 80.48.49.* 13.11.06, 00:10 dobranoc Panie wolontariuszu . proszę nie siedzieć do późna . prąd publiczny też kosztuje . :) Odpowiedz Link Zgłoś
boozar Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd 13.11.06, 00:45 Tak jest :) Nie spie,nie jem, nie pije nie......... Tylko siedze caly czas na forum i obserwuje wszystkie watki. Wiaze sie to co prawda z otwarciem 128 okien na raz, ale czego sie nie robi, aby tylko znalesc Panskie posty i cos nabazgrac w ospowiedzi ;) PS. To ciekawe poniewaz ostatnie 4 dni nie wchodzilem na forum :))) ale co tam.... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
yanoooosh Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd 13.11.06, 00:13 Gość portalu: I.LEŚNIKOWSKI napisał(a): > Miasto nie wymiera. > Z inwestycji każdy już korzysta, stoją, można je dotknąć i obejrzeć. > MPK chamskie nie jest. > Urząd ma grubo ponad 70 procent bardzo pozytywnych ocen mieszkańców > Częstochowy, o nagrodach nie wspomnę, bo przecież są przyznawane przez > niezależne i obiektywne organizacje. > > Tak więc - polecam spokój i rozsądek. W drastycznych przypadkach relanium to chyba Panie Rzeczniku nie jezdzi Pan autobusamijezeli w mpk nie ma chamstwa to zycze kultury. Jezeli Pan toleruje zachowanie kierowcow z mpk i nic w tym zlego nie widzi to swiadczy jednynie o tym , ze Panu tez tej kultury brakuje. Tyle mojego nie chce Panu ublizycz ale klamie Pan w prosto w oczy . Odpowiedz Link Zgłoś