Dodaj do ulubionych

wyniki (nie wiem czy prawdziwe)

IP: 80.48.49.* 12.11.06, 21:00
Wrona 33%
Rozpondek 22%
Matyjaszczyk 10%
Giżynski 7%
Obserwuj wątek
    • Gość: pepe998 Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 21:07
      a skad sa te wyniki
      • Gość: kola Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: 80.51.4.* 12.11.06, 21:13
        mam nadzieję że tadziu wygra:)
        • Gość: :) Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 21:14
          ja tez mam nadzieje ze tadziu wygra :)
          • Gość: anoosia Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:34
            a ja wprot odwrotnie
      • redakcja_czestochowa Re: wyniki sondażu z ubiegłego weekendu 12.11.06, 21:13
        Przypominamy, że w sondażu, którzy przed tygodniem dla „Gazety” przeprowadził
        wśród częstochowian PBS poparcie dla kandydatów na prezydenta rozkładało się:
        Tadeusz Wrona (Wspólnota Samorządowa) - 32 proc.
        Halina Rozpondek (PO) - 22 proc.
        Krzysztof Matyjaszczyk (Blok Centrolewicowy)) - 10 proc.
        Szymon Giżyński (PiS) - 7 proc.
        Ryszard Raczek (Zrzeszenie Emerytów i Rencistów) - 2 proc.
        Longin Dobrakowski (LPR) - 0 proc.
        • adq82 Re: wyniki sondażu z ubiegłego weekendu 12.11.06, 21:20
          gazeto 32 + 22 + 10 + 7 + 2 = 73 a gdzie brakujące 27 procent ?
          • morning.calm Re: wyniki sondażu z ubiegłego weekendu 12.11.06, 21:24
            To tylko sondaz. Cale szczescie!
            A ten brakujacy procent to ludzie, ktorzy odpowiedzieli pewnie "nie wiem".
          • redakcja_czestochowa Re: wyniki sondażu z ubiegłego weekendu 12.11.06, 21:26
            Był to sondaż, w którym nie zaliczano głosów osób, które deklarowały, że pójdą
            na wybory, ale nie zdecydowały na kogo oddadzą swój głos. To właśnie te 27 proc.
            Pozdrawiamy
            • adq82 Re: wyniki sondażu z ubiegłego weekendu 12.11.06, 21:33
              no to jeśli nie były brane , to powinniście przeskalować do 100% .
              niestety nie zmienia to faktu , że proporcje zostają . :(((
    • Gość: arti Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: *.prio140.trustnet.pl 12.11.06, 21:41
      wszyscy którzy głosowali na Wrone to łosie, najpierw na niego głosują a potem
      przychodzą na żużel i na niego gwizdają, paranoja, idioci i tyle
      • Gość: nieuk Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: 80.54.173.* 12.11.06, 21:46
        Kłania Ci się prof.MIODEK polonisto pozdrawiam
      • Gość: gajowy chrobotek Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: 80.54.169.* 12.11.06, 21:55
        na szczęście nie chodze na żużel .. a co będzie w drugiej rundzie, zobaczymy !
      • Gość: donkichot Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:37
        arti - powiem grzecznie nie jesteś zdrowy :) Precz z tym arti !! :)
        • Gość: simonsa Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: 212.160.86.* 12.11.06, 23:27
          dobrze ze bedzie dogrywka bo jak wrony wygraja to wrr...;/
        • Gość: arti Re: wyniki (nie wiem czy prawdziwe) IP: *.prio140.trustnet.pl 14.11.06, 17:39
          ty jesteś ku.. baranie zdrowy chyba jak mlaskasz Wronie pałe
    • adq82 Re: wyniki 12.11.06, 23:45
      Wyniki głosowania z 23 (na 133) Obwodowych Komisji Wyborczych
      Wrona Tadeusz 4939 39.9%

      jestem zażenowany ! jednym słowem brakuje żeby każdemu napluł w twarz i dostałby za to jeszcze dodatkowe 10% . tak dziękujecie za wymieranie miasta , pseudo inwestycje , chamskie mpk , burdel w urzędzie ?
      • Gość: rter Re: wyniki IP: 212.160.86.* 12.11.06, 23:48
        podziekujmy wronie! hehe za co? za mechery!!
      • Gość: I.LEŚNIKOWSKI zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: *.um.gov.pl 12.11.06, 23:54
        Miasto nie wymiera.
        Z inwestycji każdy już korzysta, stoją, można je dotknąć i obejrzeć.
        MPK chamskie nie jest.
        Urząd ma grubo ponad 70 procent bardzo pozytywnych ocen mieszkańców
        Częstochowy, o nagrodach nie wspomnę, bo przecież są przyznawane przez
        niezależne i obiektywne organizacje.

        Tak więc - polecam spokój i rozsądek. W drastycznych przypadkach relanium.
        • Gość: gość Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: 80.48.49.* 12.11.06, 23:57
          oooooo rzecznik ? w urzędzie ? w niedzielę ?
          • Gość: świr Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:59
            w niedziele i w nocy! :O
        • boozar Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd 12.11.06, 23:59
          A ja polecam troche obiektywizmu zamiast realnium, albo jednoczesnie ;)
          I mniej wazeliny bo zabraknie w miescie niedlugo.

          pozdrawiam
          • Gość: I.LEŚNIKOWSKI Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: *.um.gov.pl 13.11.06, 00:03
            Widzę, że zachowuje pan czujność we wszystkich wątkach o każdej porze od
            conajmniej tygodnia. Jak zwykle obiektywnie, pozytywnie nastawiony do świata.
            • Gość: I.LEŚNIKOWSKI Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: *.um.gov.pl 13.11.06, 00:05
              co najmniej oddzielnie :-)
              • zwitter1 Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd 13.11.06, 00:10
                A ja glosowalem na
                SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD
                SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD
                SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD
                SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD
                SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD
                SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD
                SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD
                SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD SLD
                • Gość: zs Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 00:16
                  EEEEEEEEEEEEEEEE, nie żartuj!!!!
              • Gość: gość Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd IP: 80.48.49.* 13.11.06, 00:10
                dobranoc Panie wolontariuszu .
                proszę nie siedzieć do późna .
                prąd publiczny też kosztuje .

                :)
              • boozar Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd 13.11.06, 00:45
                Tak jest :)
                Nie spie,nie jem, nie pije nie.........
                Tylko siedze caly czas na forum i obserwuje wszystkie watki.
                Wiaze sie to co prawda z otwarciem 128 okien na raz, ale czego sie nie robi,
                aby tylko znalesc Panskie posty i cos nabazgrac w ospowiedzi ;)

                PS. To ciekawe poniewaz ostatnie 4 dni nie wchodzilem na forum :))) ale co
                tam....

                pozdrawiam
        • yanoooosh Re: zacietrzewienie partyjne zabija trzeźwy osąd 13.11.06, 00:13
          Gość portalu: I.LEŚNIKOWSKI napisał(a):

          > Miasto nie wymiera.
          > Z inwestycji każdy już korzysta, stoją, można je dotknąć i obejrzeć.
          > MPK chamskie nie jest.
          > Urząd ma grubo ponad 70 procent bardzo pozytywnych ocen mieszkańców
          > Częstochowy, o nagrodach nie wspomnę, bo przecież są przyznawane przez
          > niezależne i obiektywne organizacje.
          >
          > Tak więc - polecam spokój i rozsądek. W drastycznych przypadkach relanium


          to chyba Panie Rzeczniku nie jezdzi Pan autobusamijezeli w mpk nie ma chamstwa to zycze kultury.
          Jezeli Pan toleruje zachowanie kierowcow z mpk i nic w tym zlego nie widzi to swiadczy jednynie o tym , ze Panu tez tej kultury brakuje.

          Tyle mojego nie chce Panu ublizycz ale klamie Pan w prosto w oczy .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka