Dodaj do ulubionych

Gdzie robić prawko?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.07, 23:33
Cześć. Dostałem prezent pod choinkę tzn. kasę na zrobienie prawka.
Nie mam pojęcia gdzie najlepiej iść. Kumple mają różne zdania. Jak sądzicie gdzie zrobić kurs aby nie był na odwal się i mieć szanse na zdanie egzaminu?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaro... Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 18:34
      Tylko u Szwgrów na Sienkiewicza.
    • Gość: pete Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.07, 11:45
      ja robilem w artexie i było oki kumpel był u szwagrów i tez był zadowolony
      • Gość: paulek Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.07, 17:58
        na ohio na wloskiej u pana Wi....(niestety nie wypada pisac nazwiska ale
        wszyscy go znaja) uczy super nie wychodzi z auta i nie olewa cie tylko mowi co
        zle robisz . potrafi zje... na maxa ale ejst dobry w tym co robi u niego
        wszyscy zdaja najpuzniej za 3 razem . jezeli widzi po 4 godz ze ci nie idzie to
        ci powie ze dziekuje bo dba o swoja reputacje ale zdarza sie to rzadko
        naprawde godny polecenia ja zdalem za 2 razem ale to przez moja wine
        pozdrawiam
        • kubik_pl Re: Gdzie robić prawko? 17.01.07, 18:43
          potwierdzam, Pan W. jest bardzo wymagający, czasami jego zachowanie może
          wzbudzać pewne wątpliwości (słynne epitety wobec kursantów), ale w końcu to on
          cię uczy jeździć i musi sprowadzić cię na ziemię. do czasu aż nie zdasz u Pana
          W. 'wewnętrznego egzaminu', to nie dostaniesz zaświadczenia o zakońćzeniu
          kursu :) więc naprawdę trzyma poziom i renomę.
          • Gość: jerry Re: Gdzie robić prawko? IP: *.strong-pc.com 17.01.07, 21:53
            a ja Ci Gorąco polecam XXL - zdałem za pierwszym i bardzo miło wspominam okres
            kursu... Pozdrowienie dla całego XXL-a...
        • Gość: magpie Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.07, 15:35
          ja zdawałam w LOK-u i zdałam za pierwszym razem :)miła atmosfera i instruktorzy też, polecam!
          • Gość: monika Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 18:08
            ja tez uczylam sie w LOK-u i tez zdalam za pierwszym razem i b milo wspominam
            kurs
    • Gość: Marcik Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.07, 16:00
      Polecam Szwagrów na Sienkiewicza.Wykłady są super,szwagier jest rewelacyjny,świetnie tłumacz i ma duże poczucie humoru. Brat poszedł do XXXL i bardzo żałuje,mała sala wykładowa tłok i zaduch.
      • Gość: Ala Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.07, 22:34
        Tak jakby te opinie pisała jedna osoba. Na to wygląda. Jakby innych szkół nie
        było, i jakby wszyscy jakoś do Szwagrów trafili. Dziwne jakoś no nie? Ja
        zdawałam w LOK-u. Są ok. Ale jakoś nikt LOKa nie poparł. Ktoś poleca LOK???
        • Gość: gustka Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.07, 23:28
          A ja LOKA polecam, zdałam za 7razem, bo pan za każdym razem mówił co innego. Ale
          7 to szczęśliwa liczba więc na co czekacie?? Do LOKA idźcie.
    • Gość: rolf51 Re: Gdzie robić prawko? IP: *.hcm.com.pl 18.01.07, 16:54
      polecam artex zdalem za pierwszym razem
      • Gość: driver Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.07, 21:48
        najlepiej nie robić prawa jazdy bo to jedno wielkie g****
    • Gość: Ania Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.07, 12:02
      Moim zdaniem najlepiej isc do Szwagrow :) Bardzo milo i sympatycznie :) Instruktorzy z poczuciem humoru :P
    • Gość: Jarek Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.07, 23:20
      Polecam gorąco Szwagrów,zdałem za pierwszym razem.Było super!!! Pozdrawiam instruktorów i serdeczne dzięki za dobrą szkołę jazdy.
      • Gość: aqua Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.07, 01:18
        Polecam Szwagrów super wykładowca i najlepsi instruktorzy. Zdałam za pierwszym
        razem.Pozdrowienia dla Pana Piotra (instruktora)
    • Gość: Zwykły człowieczek Re: Gdzie robić prawko? IP: *.swietochlowice.org 22.01.07, 13:15
      Robilem prawko U Szwagrów Dla zinteresowanych stronka www.uszwagrow.prv.pl
      • Gość: zychu Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 20:37
        tylko u szwagrów oni nie oszukują wykłady super jazdy też bez oszustwa
        • Gość: aaaaaaaaa Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.07, 01:46
          ja Polecam XXL. naprawde warto, jest tam bardzo miło, przyjemnie i naprawde
          dobrze uczą. Tylko i wyłącznie XXL.
    • Gość: hanka-sasanka Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.07, 18:44
      Rób prawko tylko na Sienkiewicza u Szwagrów.W biurze super,zajecia praktyczne
      rewelacja-pozdrowienia dla instruktora,jazdy tez super.Pozdrowienia dla calej
      kadry U SZWAGRÓW :)
      • Gość: szwagrówka Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.07, 18:55

> Rób prawko tylko na Sienkiewicza u Szwagrów.W biurze super,zajecia praktyczne
        > rewelacja-pozdrowienia dla instruktora,jazdy tez super.Pozdrowienia dla calej
        > kadry U SZWAGRÓW :)

na drugi raz podpisz sie SZWAGIER .
        • Gość: baba Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.07, 22:23
          poszukaj takiej szkoły, która posiada takie samochody na jakich będziesz zdawać egzamin, czyli corsa i punto! powodzenia
      • Gość: fisu Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.08, 21:34
        XXL moze sala wykładowa mała ale personel dobrze wyszkolony oraz sprzet do
        nauczania niezly ... Plazma itp :) Instruktorzy ? Ze swieczka szukac :D a
        najlepszy Grzesiu nie dosc ze nauczy dobrze jedzic to jeszcze pozartuje a nie
        siedzi w aucie i tylko narzeka i biadoli :) nie ryczy po kursantach tylko
        wytłumaczy na spokojnie :D zdałem za 1 i Grzesiu nie uczył :) pozdrawiam
        • ewicom Re: Gdzie robić prawko? 16.02.08, 23:58
          ja również szczerze polecam XXL!!
          miła atmosfera, profesjonalne podejście do nauki zarówno wykłady jak i praktyka
          - jazdy!
          Najlepszy na świecie instruktor GRZESIU!! wytłumaczy czasem spokojnie, w żartach
          ale i ostro...
          naprawde potrafi nauczyć, jestem kobietą i nigdy nie jezdziłam autem w pół roku
          zrobiłam prawko i zdałam za 2 razem bo za pierwszym mnie stres zeżarł:)
          POLECAM GRZESIA!! i pozdrawiam go gorąco bo wiem że czyta to co piszemy ;) dzięki :D

Ewelina ;) wiesz która...
    • Gość: zocha Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 20:07
      ja tam nie wiem najlepiej popytać wśród znajomych słyszałam ze dobrze ucza w Bytomiu a ze u Szwagrów też i że w XXL kazdy lubi co innego...
    • Gość: ania Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 15:37
      Ja kurs robiłam u Witczaka, straszny facet, rzuca takimi epitetami ze az uszy wiedna,po 3 niezdanym egzaminie poszłam na dodatkowe jazdy do szwagrów,tam to zupełnie co innego,pełna kultura, miły instruktor.polecam
      • Gość: uuu Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.07, 17:41
        to ten sam Witczak co był kiedyś w LOK-u ?
        • Gość: wanda Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 21:56
          w sumie jeżeli chcesz zdeć egzamin to w dużej mierze zależy od twoich
          umiejętności no od instruktora też nie polecam szkołu UJolki poza tymwybież sam
          • Gość: Iga Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.07, 22:24
            Lok-u nie polecam. Godzina jazdy to naprawdę 45 min. Teorie prowadzi starszy
            pan, który zanudza, filmy stare jeszcze z syrenką i trabantem.Zdaje się za
            pierwszym razem jak się da w łapę, taka prawda, nie czarujmy się.
            • Gość: Robert Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.07, 14:59
              nie wiem czy już się zdecydowałeś,ale jak widzę jest dużo wypowiadających swoje opinie.Dzisiaj zdawałem i zdałem za pierwszym razem,a robiłem u szwagrów polecam ich!!!
              • Gość: raveson Re: Gdzie robić prawko? IP: 212.59.241.* 08.03.09, 19:27
                wiekszość wypowiedzi jakie tu przeczytałem odnoszą sie do szkoły nauki jazdy u Szwagrów. Moim zdaniem członkowie załogi siedzi na forum i robią sobie reklame ale to sa tylko moje domysły ;]
        • Gość: zorro Re: Gdzie robić prawko? IP: *.stk.vectranet.pl 24.08.07, 22:51
          ja też polecam xxl jest masuwa ale profesjonalne podejście do
          szkolenia jak są problemy z jazdami to mówić instruktorom i nie
          będzie problemu PS.najlepiej do GRZESIA
    • Gość: Zbychu Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.07, 20:58
      Hej
      Po miesięcznej obserwacji dyskusji doszedłem nastepujacych wniosków
      1 - Należy uczyc się na samochodach punto i corsa
      2 - instruktorzy powinni byc cierpliwi (nie opie..ć) i dać cos o siebie
      3 - Jazdy powinny trwać uczciwe 60 min (nie 45, patrz dyskusja) najlepiej bez
      limitu kilometrów
      4 - Wykłady nie mogą być nudne bo zasne,
      Zdecydowałem się, ale nie powiem na jaki ośrodek. Zainteresowani sami wybiorą po przeczytaniu dyskusji.
      Dziekuje za uwagi, ale nie zamykam tematu, może przyda sie jeszcze innym
    • Gość: rowerzysta Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.07, 22:03
      A ja zawsze robię u kogo innego i nigdy nie potrafię zdać.
      • Gość: miro Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.07, 12:16
        najlepiej u mnie
    • aggi11 Re: Gdzie robić prawko? 22.02.07, 19:28
      witam! ja wlasnie zdalam a kurs robilam "u jolki" bo bylo tani! ALE NIE
      POLECAM!! na placu w pierwszy dzien zostalam sama przez 2 godziny (pozniej z
      reszta tez) nie chcieli ze mna jezdzic do radzionkowa i bytomia gdzie (jest
      przeprowadzany egzamin )bo twierdzili ze to jest bez roznicy gdzie sie jezdzi ,
      za pierwszym razem nie zdalam ! oni ucza na oplu calibra i tigra i wmawiaja ze
      to jest dobre a tak naprawde przychodzisz na egzamin i musisz wiedziec gdzie co
      jest w puncie i corsie , wogole luk na tych o dnich zlomach nie jest to samo
      co na nowym puncie np. gdy mialam drugo egzamin wykupilam pare jazd "u Nowaka"
      w radzinkowie instruktor nazywa sie Janiczek Zygfryt JEST NAPRAWDE SUPER!!!
      dzieki niemu zdalam!!!! pozdrawiam!!!
      jak bedziesz zainteresowany to podam ci jego kom.
      • Gość: Ziuta Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.07, 10:41
        Ja też słyszałam,że U Jolki jest tragicznie.Ale w Tarnowskich Górach jest kilka szkół nauki jazdy.Może warto nie zwracać uwagi na cenę.Bo tanio robione to byle jak robione!!!Przemyśl to!!!
        • Gość: dani Re: Gdzie robić prawko? IP: *.kopernet.org 08.02.08, 21:53
          ja robiłam "U Jolki", znajomi mi polecili i stwierdzam, że był to błąd.
          Instruktor spóźniał się zawsze (niby tylko parę minut, ale jak ma się ich 60 to
          jest to sporo! ) i kończył wcześniej, corsą jeździłam wprawdzie, ale nie takim
          modelem, który jest na egzaminie (mniejszy jakiś, chyba starszy model, nie znam
          się na samochodach). W sali okrągłe stoliki, strasznie ciasno, plac na
          strzybnicy (większość godzin uczyłam się do "starego" egzaminu), kiepskiej
          jakości, dziury jakieś, no i daleko! Instruktor jeździł ze mną głównie po TG i
          radzionkowie, do Bytomia wybrał się parokrotnie na moją prośbę. Jedyna zaleta to
          fajnie prowadzone wykłady.
    • Gość: jaco Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 22:26
      Hejka Zrobiłem własnie prawko.Zgadzam się z uwagami Zbycha, czasem lepiej zapłacić troszke wiecej i mieć markowy towar. Tak jak w Tesco, taniocha to najczęściej badziewie i dopłacasz do tematu.
      • Gość: gość Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.07, 09:18
        proszę o nowe opinie
    • Gość: prima Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.07, 22:47
      Ja właśnie kończę kurs w XXL, i polecam naprawdę serdecznie, w szczególności
      instruktora Grzesia, bardzo dobrze uczy, jeżeli chodzi o tłok bo były takie
      zarzuty....to fakt, że bardzo dużo mają chętnych ale z tego co widzę zatrudniają
      nowych instruktrów i osttanio widziałam nawet nowe autko kupili, sądze że warto.
      aha i jest punto i corsa, bo o tym tez było pisane.
      • Gość: _ona_ Re: Gdzie robić prawko? IP: *.ticom.pl 12.12.07, 19:12
        Tylko i wyłącznie XXL :) ja również właśnie kończę kurs :/to super szkoła. super instruktorzy w całym XXL'u super atmosfera wszyscy przyjaźnie nastawieni, podpisze się pod tym i też szczególnie polecam instruktora Grzesia świetnie uczy ;) Gdybym miała jeszcze raz wybierać to tylko i wyłącznie XXL nie żałuje ani sekundy tam spędzonej..
        • Gość: Dani Re: Gdzie robić prawko? IP: *.kopernet.org 08.02.08, 21:55
          mój znajomy tam robił i kurs trwał strasznie długo, bo na jazdy można się było
          zapisać tylko na początku tygodnia, bo potem nie było miejsc i jak ktoś zaspał
          to amen. To było jednak dość dawno i sporo mogło się od tego czasu zmienić.
    • Gość: waldek Re: Gdzie robić prawko? IP: *.tpnet.pl 03.05.07, 09:49
      naewno nie w xxl banda naciagaczy którzy idą na iloś tylko dla własnej kasy
      zaliczkę wezmą a potem cię oleją ja juz 2 miesiace na 1 jazde czekam
    • Gość: zbychu Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.07, 20:56
      No i stało się. Zdałem za pierwszym razem.Potwierdziły się moje wcześniejsze wnioski opisane w czasie dyskusji. Warto poszukać dobrego ośrodka i nie kierować się tylko niską ceną szkolenia.
      • Gość: gość Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.07, 11:20
        Może mała podpowiedź , gdzie był robiony kurs ?
        • Gość: zbychu Re: Gdzie robić prawko? IP: *.szpital4.bytom.pl 18.05.07, 12:18
          Nie miałem zamiaru ujawniać gdzie robiłem kurs (oskarżenia o reklamę)
          Na prośbę pytającego (patrz wyżej) powiem - U Szwagrów. Popytajcie i sami wyciągnijcie wnioski.
    • Gość: kierowca Re: Gdzie robić prawko? IP: *.strong-pc.com 25.05.07, 23:17
      tylko u Szwagrów i najlepiej jazdy u pana Piotrka !!!!
      zdałam za pierwszym razem
      polecam!!!!!
    • Gość: Jaś Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.07, 19:11
      • Gość: Jaś Re: Gdzie robić prawko? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.07, 19:15
        Sorki
        Cos namieszałem i wysłałem pusty post
        Przeczytałem dyskusje na temat gdzie robić prawko. Może macie jakieś nowe uwagi?
        Może cos się zmieniło w temacie?
    • Gość: sloneczny_raj Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.07, 10:46
      Witam Was, prześledziłam całą dyskusję:)
      Ja robiłam prawo jazdy 3,5 roku temu ( 4 razy nie zdałam), w sumie teraz mam 2
      lata przerwy i znów będę podchodzić, ale jeszcze nie wiem gdzie wykupię sobie
      jazdy, ale...oto moje wnioski.

Prawko robiłam w LOKU, nie polecam. Mam niemiłe wspomnienia. Instruktor niby
      spoko, miły, ale lubił sobie niby przypadkowo ..podotykać...:/ Ale to podobno
      tylko tak...:/
      Potem miałam wykupione jazdy w "Babskiej szkole jazdy" w Gliwicach ( z TVN'u
      znane:), polecam. Naprawdę ze spoko instruktorką jeździłam:)Polecam, gdyby ktoś
      chciał zdawać w Gliwicach;)
      U Jolki też miałam wykupione jazdy, ale masakra!Odradzam! Na placu gościu
      wyszedł i poszedł se gadać z kolegami, a Ty se babo radź...:/ żenada:/ Na
      początku może dobrze uczyli, ale teraz to chyba już to olewają.
      Mój chłopak teraz robi prawo jazdy w szkole TOKA
    • Gość: sloneczny_raj Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.07, 10:49
      [upps za szybko wysłało się]

i w sumie powiedział,że jest zadowolony. Pan Zenon naprawdę potrafi nauczyć,
      wytłumaczy i naprawdę przykłada się i podobno jest rewelacyjny.

No i oczywiście słyszałam dużo pozytywnych opinii o Szwagrach i o "Dziadku", ale
      on podobno już tam nie pracuje, prawda to?
    • Gość: gość Re: Gdzie robić prawko? IP: *.strong-pc.com 23.07.07, 10:55
      "u Szwagrów"- słyszałem dobre opinie
    • Gość: Adas Re: Gdzie robić prawko? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.07, 11:02
      Wszystie szkoly, ktore chca sie utrzymac staraja sie trzymac poziom. nauka jazdy
      to akurat taka usluga, w której czesto wybór danej szkoly pada wlasnie po
      zaciagnieciu info u znajomych, a nie poprzez wertowanie gdzie jest 1% taniej i
      gdzie jest 2% wieksza zdawalnosc. I zarowno XXL i szwagorwie beda dobrym
      wyborem, kwestia kasy, promocji czy samochodów. Lok pewnie tez sie stara, a
      wszystkie "nauki jazdy" chyba juz dawno padly albo ledwo ciagną (zreszta
      szwagrowie to chyba polaczenie 2 firm).
      Co do pana w., bo u niego robilem prawko: uczy fajnie, opierniczy ale nie ma w
      tym chamstwa, to takie edukujące opierniczanie, ale i dobrze, bo z przyszlym
      kierowca nie mozna jak z jajkiem. Niestety dyskwalifikują go jego relacje i
      podchody do plci pięknej, dziewczynom radze go omijać a jak juz to nie ubierać
      sie zbyt kuso, bo zaproszenia na kawe i reka na kolanie to nie byly przypadki
      odosobnione. I nie jest to zadne pomówienie, po prostu znam te osoby osobiscie
      wiec nie wyssalem tego z palca.
    • Gość: pzmot Re: Gdzie robić prawko? IP: *.strong-pc.com 27.07.07, 09:42
      nikt nie pisze o PZMot na Gliwickiej. ja tam prawko robiłam i było spoko
      • Gość: gość Re: Gdzie robić prawko? IP: *.strong-pc.com 30.07.07, 15:35
        znacie Ignaca???? z PZMOT- słynny instruktor.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka