IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 16:59
Witam mam pytanie ilu z Was sie goli zwykłymi maszynkami a ilu golarkami
elektrycznymi pytam dlatego że mam zamiar kupić golarke el. a nigdy takiego
czegoś nie używałem jaka jest jakość golenia w porównaniu z zwykłymi
maszynkami dziekuje za odpowiedzi
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka