Dodaj do ulubionych

Kurpios -Radny

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 20:48
Czy Kurpios -lekarz ortopeda to ten sam lekarz, który cztery lata temu
zamieszany był w tragiczną sytuację z pacjentem, który z powodu opieszałości
Kurpiosa, pacjent ten zmarł ??????
To ten sam lekarz jest radnym z ramienia przyzwoitego ugrupowania jakim jest
PO ????
Skandal !!!!
Obserwuj wątek
    • anna.scott Re: Kurpios -Radny 15.11.06, 21:18
      W świetle prawa jest niewinny, jeśli nie został skazany prawomocnym wyrokiem.
      A skoro pracuje i mógł kandydować, to znaczy, że nie został skazany.
      Od tego zresztą jest sąd. Dopóki nie ma wyroku i sprawa nie jest wyjaśniona
      (zakończona), nie możemy nikogo oskarżać bezpodstawnie.
      • Gość: afeee Re: Kurpios -Radny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.06, 02:52
        w świetle prawa ?
        w świetle prawa pani poseł Beger również jest niewinna,
        w świetle naszego prawa główni bohaterowie afery FOZZ rownież są niewinni...

        > Od tego zresztą jest sąd. Dopóki nie ma wyroku i sprawa nie jest wyjaśniona
        tajemnicą Poliszynela jest, że nasze sądy mają potężną inercję i działają
        ułomnie. Po drugi słyszałaś o lekarzach, którzy skazani zosatli za swoje błędy
        ???? to zbyt zwarta skorumpowana enklawa.

        Tu chodzi o morlaność pana Kurpiosa, radnego z przypadku a dodatkowo lekarza
        prawdopodobnie winnego śmierci człowieka.
        Ale o jakiej moralności mówić można w przypadku Kurpiosa !!!


        serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,3451521.html
        PNA KURPIOS JEST Z GATUNKU LUDZI, KTORYM PLUJE SIE W TWARZ A ONI MOWIA DESZCZ PADA
        • Gość: lutka Re: Kurpios -Radny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.06, 06:32
          jak kogoś nie lubimy to tak właśnie wyglądaja wpisy w forum.Jedynie Anna zajęła
          stanowisko obiektywne,Czasami odnosze wrazenie,ze piszecie zeby pisac a sposób
          (z sympatia lub wrecz odwrotnie) od sytuacji osobistej ( humor,poszło w pracy
          czy szkole dobrze lub zle ,no i dla zasady "jestem zły")A moze to nowy sposób
          na trudny okres w osobistym zyciu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka