Dodaj do ulubionych

Bomba w LO Mickiewicz

18.12.06, 11:56
Uczniowie zwolnieni do domu, ulica zamknięta itp... to już nie pierwszy taki
przypadek w Lublińcu.
Obserwuj wątek
    • fizda Re: Bomba w LO Mickiewicz 18.12.06, 18:59
      adik_z_lublinca napisał:

      > Uczniowie zwolnieni do domu, ulica zamknięta itp... to już nie pierwszy taki
      > przypadek w Lublińcu.

      I w związku z tym, proponuje zlikwidować jednostkę wojskową, bo skąd te gamonie
      mają tyle bomb, żeby podkładać po szkołach. Po dyskusji z miska_co, wiem o 10
      próbach wysadzenia szkół w powietrze.Co za lenie, uczyć sie nie chce bachorom,
      tylko u mamusi i tatusia siedzieć w kieszeni.
      • miska_co Re: Bomba w LO Mickiewicz 19.12.06, 06:48
        hehhe taaa, jednostke wojskową:P
        • fizda Re: Bomba w LO Mickiewicz 19.12.06, 17:04
          Zatrzymano dwie nastolatki podejrzane o wywołanie alarmu bombowego
          dziś
          Lublinieccy policjanci zatrzymali dwie 17-latki, podejrzane o wywołanie alarmu
          bombowego.
          Do zdarzenia doszło wczoraj około 10.30. Zatrzymane wysłały do jednej z
          nauczycielek zespołu szkół sms-a o podłożonym ładunku wybuchowym.
          Na miejsce natychmiast zostały wezwane służby ratownicze. Policjanci ewakuowali
          z budynku 800 przebywających tam osób. Po prawie czterogodzinnej akcji policyjni
          pirotechnicy nie ujawnili ładunku wybuchowego w budynku.
          Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą bardzo szybko ustalili “żartownisie”. W
          trakcie przesłuchania dziewczęta przyznały się do wywołania alarmu. Policjantom
          powiedziały, że w ten sposób chciały dokuczyć nauczycielce. Teraz odpowiedzą
          przed sądem za swoje postępowanie. Nie jest wykluczone, że rodzice będą zmuszeni
          do pokrycia kosztów akcji.

          • fizda Re: Bomba w LO Mickiewicz 19.12.06, 17:05
            miska_co czy to czasem nie Twoja robota? Jak odpowiesz to uwierze, jak nie
            znaczy, że siedzisz.
            • blaida Re: Bomba w LO Mickiewicz 20.12.06, 06:13
              miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,3803771.html
              • fizda Re: Bomba w LO Mickiewicz 20.12.06, 10:44
                blaida napisała:

                > miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,3803771.html

                blaida to, że mnie nie lubisz nie znaczy, że masz zaśmiecać to forum.Od czasu
                do czasu przeczytaj też inne posty, a nie tylko swoje. Powyżej napisałem
                dokładnie to samo, bo to właśnie z tego linka.Nie śpij już , obudż się czas
                zabrać się za jakąś prace.
                • blaida Re: Bomba w LO Mickiewicz 20.12.06, 14:49
                  A kto powiedział ze cie nie lubie?;) Co wy macie z tym "zasmiecaniem" Na lc.pl
                  mówiliście to samo!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka