adik_z_lublinca 18.12.06, 11:56 Uczniowie zwolnieni do domu, ulica zamknięta itp... to już nie pierwszy taki przypadek w Lublińcu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fizda Re: Bomba w LO Mickiewicz 18.12.06, 18:59 adik_z_lublinca napisał: > Uczniowie zwolnieni do domu, ulica zamknięta itp... to już nie pierwszy taki > przypadek w Lublińcu. I w związku z tym, proponuje zlikwidować jednostkę wojskową, bo skąd te gamonie mają tyle bomb, żeby podkładać po szkołach. Po dyskusji z miska_co, wiem o 10 próbach wysadzenia szkół w powietrze.Co za lenie, uczyć sie nie chce bachorom, tylko u mamusi i tatusia siedzieć w kieszeni. Odpowiedz Link Zgłoś
miska_co Re: Bomba w LO Mickiewicz 19.12.06, 06:48 hehhe taaa, jednostke wojskową:P Odpowiedz Link Zgłoś
fizda Re: Bomba w LO Mickiewicz 19.12.06, 17:04 Zatrzymano dwie nastolatki podejrzane o wywołanie alarmu bombowego dziś Lublinieccy policjanci zatrzymali dwie 17-latki, podejrzane o wywołanie alarmu bombowego. Do zdarzenia doszło wczoraj około 10.30. Zatrzymane wysłały do jednej z nauczycielek zespołu szkół sms-a o podłożonym ładunku wybuchowym. Na miejsce natychmiast zostały wezwane służby ratownicze. Policjanci ewakuowali z budynku 800 przebywających tam osób. Po prawie czterogodzinnej akcji policyjni pirotechnicy nie ujawnili ładunku wybuchowego w budynku. Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą bardzo szybko ustalili “żartownisie”. W trakcie przesłuchania dziewczęta przyznały się do wywołania alarmu. Policjantom powiedziały, że w ten sposób chciały dokuczyć nauczycielce. Teraz odpowiedzą przed sądem za swoje postępowanie. Nie jest wykluczone, że rodzice będą zmuszeni do pokrycia kosztów akcji. Odpowiedz Link Zgłoś
fizda Re: Bomba w LO Mickiewicz 19.12.06, 17:05 miska_co czy to czasem nie Twoja robota? Jak odpowiesz to uwierze, jak nie znaczy, że siedzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
blaida Re: Bomba w LO Mickiewicz 20.12.06, 06:13 miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,3803771.html Odpowiedz Link Zgłoś
fizda Re: Bomba w LO Mickiewicz 20.12.06, 10:44 blaida napisała: > miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,3803771.html blaida to, że mnie nie lubisz nie znaczy, że masz zaśmiecać to forum.Od czasu do czasu przeczytaj też inne posty, a nie tylko swoje. Powyżej napisałem dokładnie to samo, bo to właśnie z tego linka.Nie śpij już , obudż się czas zabrać się za jakąś prace. Odpowiedz Link Zgłoś
blaida Re: Bomba w LO Mickiewicz 20.12.06, 14:49 A kto powiedział ze cie nie lubie?;) Co wy macie z tym "zasmiecaniem" Na lc.pl mówiliście to samo! Odpowiedz Link Zgłoś