Gość: Widz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.07, 12:02 Bylismy wczoraj na tym filmie. Bez przerwy salwy smiechu na widowni. Warto isc. jak na polski film to super. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gość Re: TEStosTERON IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.07, 13:48 Ja też wczoraj byłam na tym filmie i powiem szczerze rozczarowałam się. Reklamowany jest jako super komedia a tak naprawdę to pusta i pełna głupich tekstów marna gra świetnych polskich aktorów.Być może faceci mają na ten temat inny pogląd, ale ja wyszłam z kina zniesmaczona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karra Re: TEStosTERON IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.07, 14:19 Byłam na nim w niedziele i jak dla mnie ekstra film, owszem niektore teksty o kobietach moga draznic ale... no wlasnie ... takie zycie:))) Gra aktorow rewelacyjna zwlaszcza Kota- super, w niektorych momentach az sie poplakalam. Bylam z kolezankami i ani jedna nie wyszla zniesmaczona filmem, moze mamy specyficzne poczucie humoru i nie jestesmy feministkami:))) Warto obejrzec! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widz Re: TEStosTERON IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.07, 02:08 Tylko analizujac cene biletu.....nie wiem drogo czy tanio zastanawiam sie ile w jego cenie jest tandiemow za ogladanie polgodzinnej reklamy roznych rzeczy takich jakie widze codzienne w TV. Kupuje bilet na FILM a nie na reklamy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ajanta Re: TEStosTERON IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.07, 09:21 Swiadka Koronnego mozna bylo obejrzec legalnie w internecie wykupujac SMS za 11 zlotych ,ciekawe czy z tym tez tak mozna? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: TEStosTERON IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.07, 13:00 Reklamy nie trwają nawet 15 minut :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: TEStosTERON IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.07, 13:32 jedna z lepszych komedi jakie widzialem.Polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: TEStosTERON IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.07, 14:08 Boze nie rozumiem tych wszystkich kobit które wielce wychodza zniesmaczone bo ktos tam wypowiedzial kilka tekstow nie bardzo lezacych kobiecie. Takie rzeczy trzeba brac z przymruzeniem oka. To jest komedia. A poza tym wydaje mi sie jescze ze chyba kobiety które wielce sie znismaczyly tymi tekstami same takie sa jak tam mowia ,bo gdyby tak nie bylo to by ich to nie obruszylo. A tak prawda w oczy kole. Sama jestem kobieta ale bez przesady zeby sie od razu obrazac ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jacoobs Re: TEStosTERON 06.03.07, 14:15 Film na pewno musi być dobry. Osobiście byłem na Testosteronie w styczniu w naszym teatrze. Rewelacyjna gra aktorów z Bielska. Przypuszczam, ze na scenie wypadło jeszcze lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
brit27 Re: TEStosTERON 06.03.07, 15:16 film rewelacyjny, oglądałem wczoraj, dawno się tak nie uśmiałem, Wsród salw śmiechu, które co chwilę wybuchały na sali, wyraźnie słychać bylo Panie, więc nie jest on aż tak antykobiecy :) a może poprostu komuś brakuje poczucia humoru - wtedy proponuję iść zdecydowanie na jakis dramat, albo horror. Ja osobiście film POLECAM - BARDZO UDANA POLSKA KOMEDIA:) ... z przesłaniem;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wer Re: TEStosTERON IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.07, 15:17 film jest niezly :) co prawda kobiety moga wyjsc obrazone jak ktoras jest hmmmm.... blond :) ale dla facetow z mojego punktu widzenia jast dobry :) cena biletu w CC 16zł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: TEStosTERON IP: *.lelewela.trustnet.pl 06.03.07, 15:34 Film tandetny.. Taka tandeta jakich mało.. W TV się reklamował jako super-extra komedia a tu klapa.. Owszem może i było pare śmiesznych momentów ale bez przesady.. Dla mnie ten filma to jakaś kpina.. I wcale nie chodzi mi tu o jakieś "chamskie" teksty co do kobiet.. Odpowiedz Link Zgłoś