Gość: ZXZX
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.07.07, 19:11
Chodzą po 30 biją grożą śmiercią czy muszą kogoś zabić żeby ktoś coś zrobił?
biją bez przyczyny a sorry bo ktoś nie jest kibicem Rakowa widziałem jak bili
w 5 jednego niewinnego kolesia akcje powtórzyli na paru innych kolesiach