Dodaj do ulubionych

Burdel na Kamionce

08.01.11, 22:48
Powidzcie mi jak to możliwe, że Burmiostrz Putkowski pozwolił na otwarcie burdelu "Casanowa" naprzeciwko szkoły i przedszkola? O planach otwarcia agencji towarzyskiej w tym miejscu wiedział od dawna i nic nie zrobił aby to zablokować! Najdziwniejsze jest to, że burdel został otwarty zaraz po wyborach samorządowych, gdyby otwarli go wcześniej z pewnością nikt by na niego nie zagłosował. Skandal!
Obserwuj wątek
  • naomi19 Re: Burdel na Kamionce 26.05.11, 23:34
   Również uważam, że to skandal, rodzice dzieci chodzących do podstawówki na przeciwko są oburzeni. Organizowali protesty, ale z niewiadomych przyczyn nikt się tym nie interesuje. Z drugiej sttrony, może władze dbają o rozrywki seksualne naszych małych dzieci i osób chorych (kilka metrów dalej ośrodek zdrowia), człowiek chory, czy po trudnej kartkówce może iśc się odstresować...
   • piojur2 Re: Burdel na Kamionce 13.09.12, 14:13
    naomi19 napisała:

    >ale z niewiadomych przyczyn nikt się
    > tym nie interesuje.
    Z wiadomych przyczyn koleżanko. Z wiadomych...
  • piojur2 Re: Burdel na Kamionce 13.09.12, 13:59
   No jak to się miał nie zgodzić? Taki interes i miał się nie zgodzić. Kolego w jakim Ty świecie żyjesz. A tak w ogóle to rzeczywiście władze nam zafundowały świetną wizytówkę. Na wjeździe do miasta zamtuz. Ale to tez dużo mówi o stanie porządków w naszym miasteczku. Jaki wjazd takie porządki.
   A po drugie to nie burmistrz tylko v-ce burmistrz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka