Dodaj do ulubionych

samsung, sony ericsson czy nokia

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 10:44
potrzebuje paru opinii użytkowników tych telefonów: samsung D900, se K800i
(może cos wysokiego z serii W) i nokia (z tej samej półki co poprzednicy)
mam dylemat bo 3,2 Mpix w samsungu i se jest tańsze niż w nokii w której znów
mi menu lepiej odpowiada. Pozostałe parametry również nie są bez znaczenia,
potrzebuje telefonu z dobrym wyświetlaczem, dobrym dźwiękiem mp3, długo
trzymającą baterią i przyzwoitym menu. Co wybrać ?

Obserwuj wątek
      • Gość: K2 a poczytaj sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 20:20
        Soniaki są naprawdę dobre o ile nie trafisz na serie wyprodukowanych w fabryce SE w turcji, super bateria a i menu na którym ci tak bardzo zależy jest naprawdę prościutkie i ma pare takich fajnych drobiazgów które bardzo się przydają. Wielki minus soniaków to dżojstiki które nieodpowiednio uzywane się poprostu zacinają (regularne czyszczenie pędzelikiem likwiduje ten problem)

Hmm?? nokie wynienione przez ciebie tez są naprawdę bardzo dobre tylko maja jeden wielki minus mianowicie baterie li-ion dzięki którym te telefoniki wytrzymują od ładowania do ładowania jakieś 48godzin. Aparaty mają naprawdę super, lepsze jakościowo jak w SE, ale za to SE bije na głowę nokie pod względem MP3-ójki, samego sposobu używania i jakości dźwięku.

A co do Samsunga d900, najsłabszy z tych telefonów, miałem okazję go jakis czas używać, jedna wielka wada to brak radia ,a i samo menu jest tak pogmatwane że masakra poprostu trzeba się go nauczyć, bateria trzyma przeciętnie, a zdjęcia niby ponad 3MPx ale jest to straszna lipa, jeden plus to bardzo wygodnie leży w ręce i fajnie się nim pisze sms-y jesli się do takiej funkcji dokopiemy;)

Reasumując: !!! według mnie najlepszym wyborem będzie SE k800i, naprawdę jest to super telefonik o ile trafimy na udany egzemplarz;) (z fabryki w szwecji)
        Oczywiście ja tylko proponuję i wcale nie twierdzę że nokia jest gorsza tylko zwracam uwage na następujące czynniki, wyposażenie, długość trzymania bateri, menu które w SE jest naprawdę świetne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka