Gość: misiek IP: *.realestate.net.pl 04.09.07, 16:14 Witam prosze o opinie na temat wyjazdu do Tunezji,jakie wrazenia , co warto kupic?moze ktos z was byl w hotelu Skanes el Hana? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jasiu Re: Tunezja IP: *.man.czest.pl 04.09.07, 20:31 ja bylem w hotelu park plaz rewelacja prywatna plaza cos pieknego a z pamiatek kupilem sobie maski bardzo lubie a zona gliniane garnki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ana Re: Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 22:13 Jezeli chodzi o hotel skanes el hana to akurat jest to siec hoteli w tunezji ktorych jest chyba z 200. Ogolnie ciesza sie dobra renoma. Tunezja jest to kraj arabski wiec troche zaniedbany i brudny.Na terenie hoteli natomiast jest czysto. Wazne by hotel mial swoja prywatna plaze- wtedy zakaz wejscia maja natretni arabowie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: izis Re: Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 23:25 a mnie ten kraj nie przypadl do gustu, namolniactwo ,za kazdym wydawaloby sie spontanicznym ,milym gestem wyciagnieta reka po bakszysz.;-/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szisza Re: Tunezja IP: *.21.pl 05.09.07, 10:06 izis to ty chyba nie bylas w innych islamskich krajach takich jak Senegal czy tez w Egipt tam to dobiero chca pieniedzy za nic szczególnie dzieci natomias Tunezja pod tym względem to bardzo cywilizowany kraj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Tunezja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.07, 14:57 mnie też Tunezja nie przypadła do gustu i wcale nie musiała.Wolę europejskie klimaty:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcon Re: Tunezja IP: 80.48.49.* 05.09.07, 19:26 a ja europejskie klimaty dawo olałem ileż mozna po europie jezdzic jak caly swiat jest na wyciągniecie reki a swiat jest piekny :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: izis Re: Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 09:43 ani europejskie, ani afrykanskie...ja jestem zakochana w Indiach... ps. na emeryturce sie tam przeprowadze ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcon Re: Tunezja IP: 80.48.49.* 06.09.07, 20:08 izis tam to dopiero jest syf!!! np. oddawanie moczu czy tez ninnych czynosci fizjologicznych na ulicy byle jakiej miejscowosci indyjskiej nie budzi najmniejszego zgorszeniach wsrod tubylcow poniewaz tam wszyscy w podobny sposob sie zachowuja innymi slowy tam jest bród smrod i dziadostwo bylem i widzialem coś okropnego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: izis Re: Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 22:20 tez bylam tez widzialam i uwielbiam tych ludzi, ale to nie kraj dla wszystkich europejczykow ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman Re: Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 21:04 Kaziu jedź i zobacz... Odpowiedz Link Zgłoś