IP: *.realestate.net.pl 04.09.07, 16:14
Witam prosze o opinie na temat wyjazdu do Tunezji,jakie wrazenia ,
co warto kupic?moze ktos z was byl w hotelu Skanes el Hana?
Obserwuj wątek
    • Gość: jasiu Re: Tunezja IP: *.man.czest.pl 04.09.07, 20:31
      ja bylem w hotelu park plaz rewelacja prywatna plaza cos pieknego a z pamiatek
      kupilem sobie maski bardzo lubie a zona gliniane garnki
    • Gość: ana Re: Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 22:13
      Jezeli chodzi o hotel skanes el hana to akurat jest to siec hoteli w
      tunezji ktorych jest chyba z 200. Ogolnie ciesza sie dobra renoma.
      Tunezja jest to kraj arabski wiec troche zaniedbany i brudny.Na
      terenie hoteli natomiast jest czysto. Wazne by hotel mial swoja
      prywatna plaze- wtedy zakaz wejscia maja natretni arabowie...
      • Gość: izis Re: Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 23:25
        a mnie ten kraj nie przypadl do gustu, namolniactwo ,za kazdym
        wydawaloby sie spontanicznym ,milym gestem wyciagnieta reka po
        bakszysz.;-/
        • Gość: szisza Re: Tunezja IP: *.21.pl 05.09.07, 10:06
          izis to ty chyba nie bylas w innych islamskich krajach takich jak
          Senegal czy tez w Egipt tam to dobiero chca pieniedzy za nic
          szczególnie dzieci natomias Tunezja pod tym względem to bardzo
          cywilizowany kraj
    • Gość: a Re: Tunezja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.07, 14:57
      mnie też Tunezja nie przypadła do gustu i wcale nie musiała.Wolę
      europejskie klimaty:-)
      • Gość: marcon Re: Tunezja IP: 80.48.49.* 05.09.07, 19:26
        a ja europejskie klimaty dawo olałem ileż mozna po europie jezdzic
        jak caly swiat jest na wyciągniecie reki a swiat jest piekny :D
        • Gość: izis Re: Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 09:43
          ani europejskie, ani afrykanskie...ja jestem zakochana w Indiach...
          ps. na emeryturce sie tam przeprowadze ;-)
          • Gość: marcon Re: Tunezja IP: 80.48.49.* 06.09.07, 20:08
            izis tam to dopiero jest syf!!! np. oddawanie moczu czy tez ninnych
            czynosci fizjologicznych na ulicy byle jakiej miejscowosci
            indyjskiej nie budzi najmniejszego zgorszeniach wsrod tubylcow
            poniewaz tam wszyscy w podobny sposob sie zachowuja innymi slowy tam
            jest bród smrod i dziadostwo bylem i widzialem coś okropnego!
            • Gość: izis Re: Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 22:20
              tez bylam tez widzialam i uwielbiam tych ludzi, ale to nie kraj dla
              wszystkich europejczykow ;-)
    • Gość: roman Re: Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 21:04
      Kaziu jedź i zobacz...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka