Dodaj do ulubionych

który hotel

15.02.18, 20:00
Planujemy pierwszy wyjazd do Grecji. Wybraliśmy Zakynthos lub Korfu , ewentualnie inne miejsca.
Chcemy zmieścić się w budżecie ok. 4000 zł za dwie os. na tydzień. Byliśmy w różnych miejscach-Egipt, Tunezja,Bułgaria,Turcja,Chorwacja, Włochy. Wiemy , że standard hoteli jest różny pomimo tej samej ilości gwiazdek.Nie jesteśmy bardzo wymagający,ma być czysto ,ładna plaża ( piasek lub żwirek -skały raczej odpadają).Raczej spokojne miejsce , ale nie ,,zadupie" , gdzie noc nie ma. Który z hoteli wymienionych możecie polecić:
Zakynthos:
www.wakacje.pl/oferty/grecja/zakynthos/vassilikos/zante-imperial-beach-377410.html?str-22,od-2018-06-01,do-2018-06-11,7-8-dni,all-inclusive,z-poznania
www.wakacje.pl/oferty/grecja/zakynthos/laganas/majestic-spa-hotel-227124.html?od-2018-06-01,7-8-dni,all-inclusive,z-poznania,sr3
www.wakacje.pl/oferty/grecja/zakynthos/alycanas/zante-village-208689.html?od-2018-06-01,7-8-dni,all-inclusive,z-wroclawia,sr3
www.wakacje.pl/oferty/grecja/zakynthos/vassilikos/porto-zorro-477182.html?str-16,od-2018-06-01,7-dni,samolotem,all-inclusive,z-poznania
Korfu:
www.wakacje.pl/oferty/grecja/korfu/sidari/panorama-sidari-472894.html?od-2018-06-02,7-8-dni,all-inclusive,z-wroclawia
www.wakacje.pl/oferty/grecja/korfu/aghios-gerogios/saint-george-palace-agios-georgios-472940.html?od-2018-06-02,7-8-dni,all-inclusive,z-wroclawia
www.wakacje.pl/oferty/grecja/korfu/sidari/frida-corfu-apartments-451036.html?od-2018-05-30,7-8-dni,HB,z-wroclawia,sr3
Inne:
www.wakacje.pl/oferty/grecja/rodos/lardos/lardos-bay-374329.html?str-7,od-2018-06-04,do-2018-06-11,7-8-dni,all-inclusive,z-poznania
www.wakacje.pl/oferty/grecja/kreta/kato-gouves/st-constantin-476668.html?str-10,od-2018-06-03,do-2018-06-11,7-8-dni,all-inclusive,z-poznania
www.wakacje.pl/oferty/grecja/kreta/agios-nikolaos/mistral-bay-ex-rea-301532.html?str-15,od-2018-05-30,do-2018-06-11,7-8-dni,all-inclusive,z-poznania

www.wakacje.pl/oferty/albania/wybrzeze-jonskie/saranda/andon-lapa-412102.html?str-21,od-2018-06-02,do-2018-06-11,7-8-dni,all-inclusive,z-poznania

Obserwuj wątek
    • Gość: Majka Re: który hotel IP: *.play-internet.pl 16.02.18, 12:01
      Z powyższych hoteli znam jeden, niestety miałam okazję w nim gościć. Masakra!!! Omijaj szerokim łukiem Zante Village. Jest mnóstwo opinii na stronie Rainbow Tours ( moja też się tam znajduje ) Brudno bardzo, jakość posiłków masakryczna, nie wspominając o ilości. Podane jak dla świń. Przekąski to resztki ze śniadania, zimne parówki w bułce, i burgery z mięsem które było na kolacji. Przyznam szczerze, że nie raz byłam w 3* ale takiego koszmaru nie widziałam nigdy. Nic się kompletnie nie dzieje w hotelu. Jakiś pusty bar pokryty strzechą, w którym jest mega gorąco, bez klimy. W środku pierdzące głośniki, z których leci muzyka i to jest wieczorna rozrywka!!! No i osy, osy, osy. Wszędzie gniazda os, na które obsługa hotelu ma wywalone. Niektórzy goście mieli pisać skargę do biura. My odpuściliśmy, bo na szczęście mało zapłaciliśmy, ale współczuje tym którzy zapłacili po kilka tysięcy więcej. Odradzam.
      Z plusów to ogromny basen, jak na greckie standardy oraz bardzo ładna plaża, zarówno ta na którą wozi bus jak i ta na którą można dojść pieszo. Mieścina malutka, jeśli szukacie rozrywek to nie polecam.
      Siostra była w Zante Imperial, to bardzo im się podobało. Z tym, że to hotel typowo dla rodzin z dziećmi, więc musicie się liczyć że wszędzie będą dzieci i o błogim lenistwie bez krzyków, wrzasków zapomnijcie.
    • wislok1 Re: który hotel 16.02.18, 17:03
      Chcemy zmieścić się w budżecie ok. 4000 zł za dwie os. na tydzień.

Za caly pobyt, ze wszystkimi kosztami, dojazdem, przyjazdem, wszystkimi posilkami,napojami,pamiatkami, wycieczkami ... ????

A ja chcialbym slonia w trampkach
      • wislok1 Re: który hotel 16.02.18, 17:18
        W linkach ktore podales sa SETKI opinii o tych hotelach,
        SETKI

Wystarczy je przeczytac i juz masz odpowiedzna twoje pytanie !!!

Albo nie umiesz ich przeczytac, albo nie masz zaufania do kilkuset ludzi iuznajesz te opinie jako spisek biura podrozy
        • ja.s.i.u Re: który hotel 16.02.18, 19:32
          wisłok1, nie o to chodzi. Zauważyłeś, że linki są z jednego portalu? No właśnie, w ten sposób nieco inteligentniej pozycjonuje się ten portal w wyszukiwarkach, żeby strona wyświetlała się wcześniej.

Wyszukiwarki przeglądają różne strony, jeśli natrafiają na linki, to później strona, których linków znaleziono najwięcej wyświetla się na początku wyszukiwanych miejsc. Oczywiście, że to niezgodne z etykietą, niezgodne z regulaminem, ale przetłumacz to cwaniakom.

A tak, zamiast pisać pełny link, związany z portalem, wystarczyło podać nazwę hotelu. Wtedy pozycjonowania strony by nie było, ale właśnie o to promowanie strony, a nie dyskusję o hotelach chodzi. Bo jest ważne też, ile na stronę jest wejść. Im więcej dyskusji w temacie, tym efekt pracy osoby pozycjonującej stronę lepszy.
      • lena354 Re: który hotel 16.02.18, 17:24
        Jeśli chodzi o hotele na Zakynthos to :
        1.Alykanas Village jest położony daleko od plaży,ale plaża jest bardzo ładna z jasnym piaskiem.Sama miejscowość fajna,spokojna,ale jest sporo sklepików i tawern.
        2.Majestic to bardzo głośny hotel,położony w samym centrum najbardziej rozrywkowej miejscowości na wyspie.Tutaj raczej nie ma co marzyć o spokojnym wypoczynku,bo imprezy w Laganas trwają do samego rana.Plaża w miasteczku taka sobie,ubity ciemny piasek.Można się wybrać na plażę trochę dalej od centrum(w stronę Kalamaki),zaraz za hotelem Louis Zante zaczyna się plaża rezerwatu żółwi.Jest bardzo ładna,i tutaj zdecydowanie mniej ludzi plażuje.
        3.Porto Zorro i Imperial to hotele położone w najbardziej malowniczej części Zakynthos.Widoki są tutaj przepiękne,ale jest to też miejsce bardzo spokojne.Nie ma tutaj zbyt wielu knajpek i sklepików.Polecam osobom,które chcą wypocząć z dala od głośnych kurortów.Plaże przepiękne,nie tylko te hotelowe,ale także te w najbliższej okolicy.Wieczorami jest się skazanym na spędzanie czasu w hotelu,a do najbliższego większego miasteczka trzeba dojechać autobusem lub taksówką (Argassi).
        • Gość: Xyz Re: który hotel IP: *.centertel.pl 17.02.18, 13:35
          Nie szukalbym drugiego dna że to jakaś reklama wakacji.pl. Problem czasem polega na tym że niektórzy touroperatorzy mają tak kiepskie strony internetowe, tak ciężko coś znaleźć czy wyliczyć cenę że jakieś porównywarki pośredników są lepsze, szybciej się człowiek czegoś dowie.
          • ja.s.i.u Re: który hotel 17.02.18, 19:55
            Nie, nie masz racji. Jeśli ja chcę wpisać nazwę hotelu, to wpisuję nazwę hotelu, a ty decydujesz, czy otworzysz opinie o hotelu na holidaychecku, tripadvisorze, czy jeszcze w innym miejscu. Podanie hoteli w takim linku zmusza cię do wejścia na stronę wakacji, czym nabijasz im frekwencję i właśnie o to chodzi. Tworzenie podobnych postów niektórzy nazywają "zarabianiem w internecie", bo ci, którzy to robią dostają jakieś pieniądze od wpisu. A że na forum moderacja jest symboliczna, to takie posty non stop można zauważyć. Po co wykupywać reklamę, jak jakiś gimnazjalista "zrobi" ją nam za parę groszy od wpisu.
            • dodekanezowiec Re: który hotel 17.02.18, 22:15
              po pierwsze, maciejdm1 już raz pytał o podobny problem:
              forum.gazeta.pl/forum/w,203,164892109,164892109,Pierwszy_raz_Grecja_lub_Cypr.html
              po drugie, ile tych wejść będzie nabitych? Nie przeceniajmy tego forum, to nie 2006 rok, że forum wakacji czy forum gazeta to było coś
              po trzecie, sam chętnie korzystam z wyszukiwarki wakacji.pl a nigdy z wakacji.pl nie korzystałem.
    • maciejdm1 Re: który hotel 12.05.18, 21:34
      wislok1,ja.s.i.u.,Piotr...śmiać mi się chce z Waszych teorii spiskowych...Jaka reklama portalu,jakie pozycjonowanie...Ludzie po prostu to jeden z portali , gdzie w przejrzysty sposób sprawdzam oferty...Normalnie czuję się jak sprawca tragedii smoleńskiej..
      Są opinie na tym portalu , ale nigdy nie zaszkodzi popytać gdzie indziej...Koniec ,kropka ... Teraz czekam i nie zamierzam komentować odpowiedzi ... Pozdrawiam!!! Bawmy się dobrze na wczasach ...odpoczywajmy i pomagajmy innym w wyborze wczasów...
      • dodekanezowiec Re: który hotel 12.05.18, 21:51
        Ja też mam swoją teorię, że to jednak nie spam. Nie wiem jak wakacje.pl, nie korzystałem, natomiast muszę ich pochwalić za dobrą porównywarkę. Jeśli chodzi o Rainbow czy Grecos to dla mnie ich strony są tragiczne w obsłudze. Na tyle złe, że wolę ich oferty sprawdzić na wakacje.pl. Natomiast strony Itaki i TUI są już lepsze, ale znów - wcale nie oznacza to z automatu, że są to lepsze biura. Sorry, ale naprawdę - część stałych bywalców na forum mieszka za granicą i nie rozumie pewnych niuansów polskich.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka