IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 25.08.03, 13:09


Ja osobiście cały czas zastanawiam się jakim cudem ten pan
Krykowski tam szefuje (sprawuje władzę, w ZGM-ie). Ostatnio słuchałem
radia i był z nim wywiad. Ludzie poprawna polszczyzną to on się
nie wypowiadał. A gadał takie bzdury że tego się opisać nie da.
Potem jednak nieoficjalnie dowiedziałem się, że to nie jest
młody człowiek czyli tak koło 55 lat a może i więcej.
Przepraszam bardzo (jeżeli moje info o wieku jest prawdą) czy my
nie mamy w naszym pięknym mieście młodych, ambitnych, mądrych,
ludzi. Ja wiem, że zaraz ktoś napisze, że on ma doświadczenie
itp. Ale z tego co wiem (a uczyłem się swego czasu psychologii
starości)to u ludzi koło 55 - 60 nie ma już niestety takiej
kreatywności a także już można niektóre rzeczy zapomnieć.
Przykre ale prawdziwe.
Może mi ktoś powiedzieć o co w tym chodzi????

Pozdrawiam wszytkich
Obserwuj wątek
    • Gość: mimi Re: ZGM IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.03, 00:49
      Panie prezesie, ach..... przepraszam....dyrektorze. .. nie Strach-aj się:
      jednym ruchem nielubiany Krykowski załatwił dla ludzisków usługi bo załatwił o
      50 procent mniejsze przetargi. No tak.... Jest za co go nie lubić!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka