jacuziel 21.07.09, 19:00 Był ktoś ? Nie pytam gdzie itd, tylko czy oprócz kurek coś się pokazało ? Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jaak Re: Grzyby pod Częstochową IP: 212.87.245.* 21.07.09, 19:56 Oprócz kurek sa juz prawdziwki i pare kozaków czerwonych pokazuja się tez maslaki.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zz Re: Grzyby pod Częstochową IP: *.apus-net.pl 21.07.09, 22:12 za TESCO rosną urodzaj że aż miło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Grzyby pod Częstochową IP: *.51.57.168.tvksmp.pl 22.07.09, 06:56 Ale śmieszne,,,, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Grzyby pod Częstochową IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 00:39 Był ktoś ostatnio na grzybach? Warto wybierać się do lasu w najbliższych dniach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alutka65 Re: Grzyby pod Częstochową IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 14:09 Ja byłam w okolicy Wręczycy :dwa prawdziwki i siedem kozaczków -nie ma grzybków ,bo miejsce mam sprawdzone ,w ubiegłych latach całymi koszykami wynosiłam .Może jest jeszcze za wcześnie ,bo pogoda jest bardzo grzybowa ,pojawiają sie psie grzybki w dużych ilościach ,więc może już niedługo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vt Re: Grzyby pod Częstochową IP: *.cable.casema.nl 29.07.09, 15:17 No, do psylocybkow jeszcze z 2 miesiace.. a na co komu inne grzyby.. ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anonim Re: Grzyby pod Częstochową IP: *.chello.pl 29.07.09, 20:52 Na jajecznice z grzybami po przetripowanej nocy. Jest czas na pokarm dla ducha i czas na pokarmi dla umysłu, najlepiej z czosnkiem, pomidorkiem, szczypiorkiem i prawdziwkami ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lufa Re: Grzyby pod Częstochową IP: *.com.pl 30.07.09, 13:09 Bardzo dużo jest papierzaków na "wodociągach", grzybonośne tereny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seba Re: Grzyby pod Częstochową IP: 217.153.246.* 05.08.09, 11:45 Czy coś się zmieniło w sprawie grzybków ? Bo w Romanowie przy trasie stoją z kozakami czerwonymi i kurkami. Ciekawe czy oni tam zbierają czy w innym miejscu, bo sporo grzybiarzy którzy tam sprzedają przyjeżdżają rowerem lub samochodem na myszkowskich rejestracjach. Odpowiedz Link Zgłoś