Gość: Początkujący IP: *.chello.pl 22.02.10, 15:09 Czy w Ciechanowie są jakieś osoby grające w tą grę (PETANQUE).Proszę o informację. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj