Gość: palma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.10, 16:00 Wracałam sobie dziś z kościoła i zobaczyłam paru facetów rzucających metalowymi kulami przy moście na Łydyni. Ococho? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asd Re: o co chodzi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.10, 16:41 to jest taka gra, kiedys opisywali to w tygodniku, poszukaj w google on wie wszystko przeciez Odpowiedz Link Zgłoś