Dodaj do ulubionych

o co chodzi?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.10, 16:00
Wracałam sobie dziś z kościoła i zobaczyłam paru facetów rzucających
metalowymi kulami przy moście na Łydyni. Ococho?
Obserwuj wątek
    • Gość: cwaniak Re: o co chodzi? IP: *.aster.pl 28.03.10, 16:15
      Łapali ryby :)
      • Gość: asd Re: o co chodzi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.10, 16:41
        to jest taka gra, kiedys opisywali to w tygodniku, poszukaj w google on wie
        wszystko przeciez
    • bruum Re: o co chodzi? 28.03.10, 18:55
      petanque.mariuszstaw.info/news.php

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka