Dodaj do ulubionych

sprzątanie

IP: *.hosting-skills.org 19.09.08, 14:11
Od dziś wielkie sprzątanie świata,
wstyd mi za Ciechanów i okolice za ten wszechobecny bród.
Nie powiem by Ciechanów był wyjątkiem ma mapie, brudniej widziałem tylko, że jest w miejscowosciach nadmorskich w sezonie.
Dzieci owszem schyla karku po smieci, ale to dorośli śmiecą najwięcej.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka