Gość: smerf
IP: *.hosting-skills.org
19.09.08, 14:11
Od dziś wielkie sprzątanie świata,
wstyd mi za Ciechanów i okolice za ten wszechobecny bród.
Nie powiem by Ciechanów był wyjątkiem ma mapie, brudniej widziałem tylko, że jest w miejscowosciach nadmorskich w sezonie.
Dzieci owszem schyla karku po smieci, ale to dorośli śmiecą najwięcej.